Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, hol is kezdjem... a barátom több mint egy hete szakított velem, és azóta minden a feje tetejére állt... A barátnőimet nem érdekli a problémám, csak játszom nekik a boldogat, mintha mi sem történt volna, pedig minden este zokogok elalvás előtt. Mivel senkinek nem tudom elmondani a történteket, egy kis noteszba jegyzetelek, ami azért segít, hogy ne bőgjem el magam, minden egyes percben. De azt nem értem, hogy akkor miért érzem magam olyan üresnek. Mintha a "szívem" helyén egy hatalmas sötét és üres szoba lenne, semmi több. Annyira hiányzik valami, de nem tudom, mi az... Se étvágyam, se örömöm, semmi... Nem tudom, mi van most velem. Segítenétek, mert nekem ez így nagyon nem jó, előre is köszönöm! :)



2013. szept. 29. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked egy társ közelsége hiányzik. Szerez magadnak egy új társat.
2013. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igaza van az első válaszolónak szerezz valaki mást aki betölti azt a "hatalmas sötét és üres szobát" aki boldoggá tesz és meghallgat :)
2013. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nincs rosszabb érzés, mikor búcsúzni kell. Megköszönni, lezárni, elválni majd elbúcsúzni. Nem lehet mit mondani. Nézel okosan, és csak azt várod, hogy mondjon valaki valamit. Valami szépet. Valami jót. De erre nincsenek szavak. Elmész valahonnan s elindulsz valahová... valamiért... Hogy miért? Mert van okod. Vagy nincs. De valamiért biztos. Bõröndödbe bepakolod minden cuccodat, ruhákat, cipõket, könyveket, emlékeket, élményeket, gondolatokat, ráülsz, és összehúzod a zippzárat. Majd kicsivel késõbb eltávolodsz, a vonat suhan ... és Te felejtesz. Egy idõ után elhalványul minden, mi akkor sebet ejtett rajtad. Megsárgult emlékképek. Elhalkult hangok, mondatok. Elfelejtett emberek, tulajdonságok, helyek, épületek, kicsiny sarkok, lopott csókok. És ha egyszer majd ... még visszatérsz oda, a képek kitisztulnak és a hangok egyszer csak élesednek. Minden olyan lesz, mint régen volt... talán. ... Bár mégsem. Soha nem lesz olyan igazi... olyan elsõ. De jó ígyis. Késõbb megint ott vagy ... Boldogan, örülsz mindennek, szárnyalsz, szeretsz és barátkozol. Szép képek. Csak sajnos valahol minden véget ér.... mindig. Egyszer a jó emlékeknek is vége szakad, valaki elvágja a kötelet, onnantól megint kereshetsz valamit... valami szépet, aminek örülhetsz és újra megbarátkozhatsz vele. Örök körforgás. Csak ne kéne mindig elvágni azt a kötelet...
2013. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd én segítek Neked! Írj érte!
2013. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. szept. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!