Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként milyen tényezők miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként milyen tényezők miatt ábrándultok ki a másikból a kezdeti rózsaszín köd után?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság, vagy olyan viselkedés, ami elundorító.
2013. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beregisztrálva eme remek oldalra.
2013. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ápolatlanság, bunkóság, közömbösség, hazudozás.
2013. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha megbánt, bunkóság, és nem mutatja semmi jelét annak hogy érdeklem.
2013. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Feke88 ***** válasza:
Egy másik rózsaszín köd, amelyik még nincs úgy elkényelmesedve.
2013. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eh bunkóság természetesen, meg az is taszítő tud lenni, amikor felsőbbrendűnek képzeli magát.


Ami viszont teljesen le szokott sokkolni, az amikor már szinte a kezdetektől minden problémáját rádönti, folyamat árad belőle a negatív dolgok óceánja és semmi más. Próbálod jobb kedvre deríteni, meg bókolni, de semmi sem használ. Nyaf nyaf senki sem szeret. Na ez ami brutál szokott lenni.

2013. szept. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha megjelenik egy helyesebb, gazdagabb jópasi:)

l

2013. szept. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha határozatlan.Például az elején tudja mit akar,később meginog,és csak sodródik az eseményekkel.Vagy ha sor kerül az első veszekedésre,és nekem megtudja mondani a frankót,de máshol nyuszi.Továbbá,ha én érdeklem,akkor elsősorban nekem akarjon megfelelni,és ne mindenkinek.Olyan nincsen.Ne legyen más,ne mutassa másnak magát,mint amikor megismertem.
2013. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkényelmesedés, konfliktuskezelésbeli problémák.
2013. szept. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!