Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden levelemre csak napokkal később válaszol?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel régen volt köztünk valami. Párkapcsolatnak nem nevezném, inkább barátok voltunk és néha szexeltünk is. Azóta neki felesége van, mi meg barátok vagyunk, szex nélkül. Igazából sosem tudtam megítélni, hogy mennyire vagyok fontos neki, mert nem egy érzelgős típus. Én annak idején nagyon szerettem őt. Szerintem ő is érzett valamit irántam, de nem velem képzelte el a jövőjét. Már akkoriban is jellemző volt, hogy eltűnt hosszabb időre, ritkásan válaszolt az e-mailekre. Néha elmondta, hogy fontos vagyok neki, csak elfoglalt. Mostanában is néha megemlíti, hogy sokat gondol arra, amikor még lefeküdtünk. De ez köztünk már tényleg csak barátság, nem akar velem lefeküdni, vagy ilyesmi. Viszont azóta sem tudom megítélni, hogy vajon én milyen szerepet játszok az életében, illetve hogy mennyire vagyok fontos neki. Ha írok neki egy mailt, akkor rendszerint napokkal később válaszol. Nem tudom eldönteni, hogy ez azért van, mert ennyire nem érdeklem, vagy mert elfoglalt és szimplán csak ücsörög a leveleken. 25/N
2013. szept. 29. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Untatod. Foglalkozz már mással ;)
2013. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekled "úgy"


Az elfoglaltság nem lehet indok, mindenre van idő ha akarom

2013. szept. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért irogatsz neki, amikor feleséfe van???? hagyd békén
2013. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Feleség mellől nem írogathat naponta. Nem lehet túl szoros a kapcsolatotok.
2013. szept. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
remélem nem akarsz tőle semmit, ha felesége van...
2013. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos a felesége ül a gép előtt.
2013. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha már felesége van akkor nyilván ő áll az első helyen, emellett gondolom van munkája és hobbija is, azaz valószínűleg minimum a 4. helyre szorultál. Ez így normális, hiszen családja van, nem lóghat állandóan a te nyakadon.
2013. szept. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Pasik nem ücsörögnek csak úgy a leveleken.

Ha elfoglalt valaki, akkor is megnézi a fontos leveleket, gondolom te is, amikor várod hogy mikor ír már vissza.


De hát mit is vársz tőle, amikor felesége van? Nyilván próbál normális, házas életet élni. Szerintem próbálj most egy kicsit te eltűnni az ő életéből, és foglalkozz magaddal. Sajnos néha bele kell törődni abba, hogy nem ez a megfelelő időszak. Nem kell lemondani róla, csak még nem jött el annak az ideje hogy együtt legyetek:)

2013. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok tőle semmit, mármint mint férfitól. Az viszont jól esne, ha hamarabb válaszolna a leveleimre. :)
2013. szept. 30. 08:24
 10/11 anonim ***** válasza:
komoly gondjaid vannak!
2013. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!