Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny típusúak válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny típusúak válaszára lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Ha a párodra féltékeny voltál, és szakításra került a sor,azután rögtön el múlt a féltékenységed,vagy szakítás után is féltékeny maradtál?Menyi ideig?

2013. szept. 30. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem h ez az idő függvénye lenne...ha maga a féltékenységre gondolsz az sosem fog elmúlni hiszen ezzel a tulajdonsággal születtél...h ő rá meddig leszel féltékeny az nagyon egyszerű..amikor már mással leszel együtt és egyszerűen már nem fog érdekelni h kivel kavar :)
2013. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Feke88 ***** válasza:
Én megkönnyebbültem. Amikor meg kiderült, hogy nem is volt alaptalan, jött a "Tudtam én, te büdös k...va!" érzés és már végképp nem is érdekelt. nemhogy féltékenység...
2013. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És fordítva, ha ő féltékeny rám, ő meddig lesz féltékeny? Ha vége meg szűnik?
2013. szept. 30. 10:13
 4/10 anonim válasza:
Én féltékeny típus vagyok, és szakítás után sokkal rosszabb mivel már semmi nem gátolja abban hogy már mással legyen :/ nem tudm mennyi idő alatt múlik el ez én egy másik lányt keresek és vele kötöm le a gondolataimat. Ha féltékeny típusú vagy és egyedül maradsz akkor "véged".
2013. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nálunk alaptalan féltékenységről van szó. Soha nem léptem félre,nem is akartam.
2013. szept. 30. 10:15
 6/10 anonim válasza:
Ha ő féltékeny és te dobod ki valószínűleg nem fog érdekelni hogy meddig lesz még az :)
2013. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Közösen mentünk szét, csak az bánt hogy évekig tűrtem a féltékenykedéseit,és hogy most nem zavarja, hogy össze jöhetek valakivel?Akkor mire volt ez jó?
2013. szept. 30. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Bár nem tartom magam féltékeny típusnak, olyan velem is volt, hogy féltékeny voltam. Volt olyan csajom akiről levettem, hogy kifele tekint, és nálam (az ő értékelése szerinti) jobbat keres.


Aztán mikor úgy vélte, hogy megtalálta, akkor engem kirakott azzal, hogy rendes srác vagyok, de nem illünk össze, ez nekem eléggé fájt. Aztán amikor az álompasija kb. egy hónap után kirakta és ettől kicsit lelkileg összetört, az meg jól esett. Tehát 1 hónappal kapcsolat vége után még a féltékenység, emberileg nem túl dicséretes kárörömben még megnyilvánult.

2013. szept. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem vagyok féltékeny, és az egy éve véget ért párkapcsolatom ellenére, arra az exemre, ha bármilyen információt megtudok róla, hogy kavar valakivel, féltékeny vagyok. Pedig bőven lett új barátom, és az egy év alatt nem egy sráccal ismerkedtem/kavartam. Nem tudom miért, mivel soha senki más nem érdekelt, nem is voltam féltékeny, akármit csinált.
2013. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha vége a kapcsolatnak, akkor már nem terhelem magma hülyeségekkel.
2013. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!