Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb lányok válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok válaszára lennék kíváncsi (16-24) elsősorban, de idősebbek véleményére is adok persze! Nektek tetszik még?

Figyelt kérdés
Szóval nektek mennyire számít egy sportos, izmos jól kidolgozott test, illetve egy kockás has? Annyira sokan mondják h ez sokat számít, ez kell a nőknek, bárkit felszedsz vele...De most őszintén mennyit számít? :)

2013. szept. 9. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Gyakorlatilag szinte csak ez érdekli őket. Ha ez nincs, akkor bajban vagy.
2013. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem ilyen, de megkedveltem, megszerettem nem érdekel. Az tény, hogy egy kellemes plusz tud lenni!..
2013. szept. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kort is írnátok ha megkérlek? :)
2013. szept. 10. 00:11
 4/13 A kérdező kommentje:
és egyébként ha megláttok egy ilyen srácot mi az első benyomásotok róla? :) Nem tartatok tőle kicsit, ha odamenne mondjuk hozzátok? Nem érzitek azt h csak kihasználni szeretne, mert a sztereotípiák miatt, a média ilyennek mutatja be őket?
2013. szept. 10. 00:16
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, nekem inkább a macisabb srácok jönnek be.

Van ilyen is. :) A kockahas számomra taszító. :)

2013. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem játszik döntő szerepet abban, hogy ki tetszik meg, de mikor már együtt vagyunk ad egy kis plusszt.
2013. szept. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában csak ezzel nem lehet levenni a lábamról, de ha az illető személyisége tetszik, ez egy nagy plusz lehet.

Tetszeni persze nagyon is tetszik, csak nálam nem pont ez a leglényegesebb :)

Ha hozzám jönne oda egy ilyen srác, külsőre biztosan tetszene, de beszélgetnék vele, hogy jobban megismerhessem.

2013. szept. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szólók véleményét. Önmagában mit sem ér, még csak azt sem lehet mondani, hogy megfogja az embert. Azonban ha kialakul valami, akkor nagyon izgató tud lenni. Persze csak módjával. A túlzások inkább ártanak, mint használnak. Lehet valaki úgy is izmos, sportos, hogy szálkás, de nem az az eres vagy hatalmas verzió.
2013. szept. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem sosem volt elvárás.

Én arra voksolok, hogy legyen természetes, ahogy jól érzi magát. Miattam nem kell, hogy kigyúrja magát valaki. De ha szálkás az alkata és sportol is, akkor nem fogom azért visszautasítani.


Nem vonz különösebben, de normál keretek között nem is taszít.

2013. szept. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. szept. 10. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!