Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kivenni a "szemből"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kivenni a "szemből" hogy valaki leszbikus?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ezt nem lehet elmagyarázni, de azért kíváncsi lennék rá, mivel elég nehezen lehet rájönni arra, főleg teljesen ismeretlenül, ha egy nő a saját neméhez vonzódik. A legtöbben azt írják rá, hogy a szemből ki lehet, de hogy kell hogy rád nézzen hogy kivegyem? Vagy ezt megérezzük? Bár én még elég tapasztalatlan vagyok e téren, nálam még nem működne ez a megérzés.

2013. szept. 30. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keríts egy olyan embert, akiről biztosan tudod, hogy tetszel neki. Nézd meg, hogyan néz rád. Na, ugyan azt a tekintetet kell keresni. Nem nagy ördöngősség... nem is értem, hogy hogy ilyen nehéz ez egyeseknek.
2013. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Sárkányidomárra hallgass kérdező.O profi hidd el :)
2013. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
ő idióta nem profi lol
2013. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak a szemeimbe kell nézni. :P
2013. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj vadászó típusú leszbikus, az pl. szórakozóhelyen ép úgy elkezdik stírölni a csajokat, mint mi férfiak. Szórakozóhelyen ha csajozó szándékkal vagyok, akkor folyamatosan frissülő helyzetkép van az agyamban arról, hogy a körülöttem levő csajok ki iránt érdeklődnek, és tőlük milyen visszajelzéseket kapnak, így az is feltűnik, ha egy csaj a csajokat stíröli, illetve az is ha erre "jöhetsz közelebb ismerkedni" választ kap testbeszéddel a kinézett csajtól.
2013. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, a szemből semmit nem lehet egyértelműen kiolvasni, max azt, ha épp allergiás az illető. Viszont vannak egyezményes jeleik a leszbikusoknak, ilyen a gyűrű a hüvelykujjon v a lila bakancsfűző.
2013. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gallusz Nikolett elég leszbikus tanulmányozd át.
2013. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gyűrű a hüvelykujjon meg ilyenek sem egyértelmű jelek szerintem, több hetero ismerősöm van akiknek van. Tehát én azért abban sem bíznék.
2013. szept. 30. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Írj rá az 1 válaszolóra.
2013. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki hogyan veszi észre, hogy a másik leszbikus -e, de én pl. folyton bizonytalan vagyok. Figyelem a kiszemelt lányt, de tegnap is "pórul jártam". Megvoltam győződve, hogy egy lány leszbikus (gyűrű a hüvelykujjon, rövid haj, lazább öltözködés, ahogy rám néz), de aztán szóvá tett egy férfit, hogy milyen jóképű... Végülis én is megszoktam jegyezni, ha egy férfi jóképű és ettől még leszbikus vagyok, de azt hiszem, hogy ő nem az. :/
2013. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!