Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Nem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SÜRGŐS! Nem tudom eldönteni, mi vagyok valójában?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves lány vagyok és nem tudom, hogy melyik nemet szeretem. Lehet hogy csak a hormonjaim játszanak velem, nem tudom.

Sok fiú bevallotta már, hogy szeret, de egyiket sem szerettem viszont, elutasítottam mindet. Rengeteg fiú barátom van, akikkel nagyon jól megvagyok, de egyiktől sem várok többet barátnál. Lány barátaim is vannak, és ők mindent elmondanak nekem .. magyarul egy szívügyi megoldónak gondolnak, amivel nincs is semmi bajom, szívesen segítek nekik. Animéket szoktam nézni, yurit (lezbi animét) és yaoit (meleg animét) is. Mindig is szerettem volna átélni, hogy egy lánnyal vagyok kapcsolatban. Hogy szeretjük egymást és úgy viselkedünk, mintha természetes lenne a másságunk. Én alapból uke vagyok, vagyis az, aki "engedelmeskedik" a másiknak. Vagyis a seme, a másik lány csókol meg, kezdeményez szeretkezési dolgokban stb. És a végén összeköltöznénk és együtt élnénk stb. De egy fiúval is eltudom mindezt képzelni. Talán mindkét nemhez vonzódnék?? Kérlek, segítsetek!



2013. szept. 28. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mindkét nemhez fogsz vonzódni.


Ha lány lennék, én is ezt csinálnám, lánnyal is, fiúval is. De így hogy fiú vagyok, csak lánnyal..

2013. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen. Mindkettőhöz.

Úgyhogy hozzám is. :) 17/F

2013. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bisex lehetsz
2013. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Animefan vagyok.


Majd kinövöd ezt a "ráhúzom a meséket a világra és fehér lovas herceg helyett anime életről álmodom" badarságot. :) Ne aggódj érezi fogod majd és nem uke meg seme kifejezésekről halandzsázol.


35/f

2013. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A leírásodból is látszik, hogy elég befolyásolható vagy, így talán az lenne a legjobb, ha egy szakemberrel tudnál beszélgetni, aki segítene abban, hogy el tudd dönteni, hogy mégis mi a helyzet veled, mert ezt senki nem fogja neked megmondani, hogy milyen beállítottságú vagy. Ha jól tudom ilyen dolgokkal szexuálpszichológushoz lehet fordulni, de ha butaságot mondtam, akkor remélem akad, aki kijavít.
2013. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az a baj, hogyha anyám megtudná, hogy ilyen ügyben akarok "szívdokihoz" menni, akkor nem támogatna, hülyének nézne, kiabálna és kiakadna .. egyszer megkérdeztem, mit szólna, ha leszbikus lennék, és azt mondta megtörne és hogy nagyon nem szeretné. Én viszont ezt nem nagyon akarom, hogy az egész család undorodva nézzen.
2013. szept. 28. 21:06
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem sürgős ez. Majd szépen idővel megismered magad és rájössz, hogy kit is szeretsz igazán. Az nem baj, hogy 15 évesen ezt nem tudod, ezt csak manapság menő, hogy 12 körül már aktív szexuális életednek kell lenni.
2013. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Fogod majd érezni. Az animékben a fiúk is lányosak a lányok is fiúsak, néha kétneműek, néha egyik sem. Ott ennek nincs jelentősége. A Muppet-showban egy béka volt szerelmes egy sertésbe. Az is csak mese.
2013. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is anime fan vagyok de nem hiszem hogy valaha is lesz sharinganom és nem is próbálom előhívni! de te majd kinövöd! nyugi! :-)
2013. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ciana ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ha valaki ilyen animéket néz, valószínűleg elfogadóbb az ilyen dolgokkal szemben, de az egyáltalán nem azt jelenti, hogy ezek miatt meleggé fog válni. Ez nem agymosás, basszus :D Én is már egy jó ideje néztem yurit/yaoit, de amíg nem lettem szerelmes ténylegesen valakibe, nem is jutott eszembe, hogy én magam az lennék. Alapvetően csak egy liberális gondolkodású fiatalnak éreztem magam, aki kiáll a homoszexuálisok jogaiért, nem veti meg őket, stb. :D Az a baj, hogy így most már mindenki azt fogja hinni, hogy csak azért mondok ezeket, mert én is az vagyok, és nem azért, mert huh, lehet van benne valami.

Szerintem ez mind akkor dől el, mikor érzel majd valamit. Én nagyon sokáig csak hülyéskedtem a barátaimmal ilyen témában, de semmit nem éreztem, és utána jöttek elő az első jelek. Akkor meg már nem tudtam ezzel hülyéskedni :'D (Sokan meg is jegyezték, hogy "lenyugodtam", meg nem teszem már azokat a dolgokat, mint régen, pl ölelések tömkelege, meg kicsi a rakás xD)

Szóval ezt nem lehet még így eldönteni, kivéve ha észreveszed a jeleket. De az ember nem olyan egyszerű, hogy keretekbe fogd ilyen egyszerűen :D

2013. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!