Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elijesztene titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elijesztene titeket, ha az a nő, akivel ismerkedtek, bele van "bolondulva" a pszichológiába, azon is belül a kriminálpszichológiába?

Figyelt kérdés

És úgy általában véve, az elmebetegségekbe, kórtörténetekbe, elmebeteg emberek műveibe. Rengeteg ilyen könyvem van, szerintem az egyik legizgalmasabb téma a világon, mégis, amikor vendégek jönnek, és meglátják a könyvespolcomat, vagy elkezdek erről beszélni, ijesztőnek tartanak, vagy azt hiszik, hogy én sem vagyok normális:D Értem én, hogy miért váltja ki ez a téma ezt a reakciót, de érdekel, hogy az itt szörfölők közt hányan gondolják ugyanígy.

Korotokat is írjátok le,legyetek szívesek.


2013. szept. 30. 13:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak néha ilyen fellángolásaim, amikor ilyen nem túl vonzó témák kezdenek el érdekelni, úgyhogy én nem ütköznék meg rajta.

20F

2013. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló-hasonlót vonz. Beteg elme.


Szóval én elkerülnélek téged egy pasi helyében.

2013. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Van, ami tényleg borzasztó.

Limewax - Chikatilo? >:D


de ami még ennél is keményebb: Novák Laci haja a barátok köztben :DDDD Annál borzasztóbbat úgy sem tudsz :DD Azt überelni nem nagyon lehet a borzadályok szintjén.


fukin sick:

https://www.youtube.com/watch?v=7H53Q0fKBQY

2013. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nem, a feleségem is ilyesmi érdeklődésű... :)
2013. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen dolgok után érdeklődöm mint te, bár nem ilyen intenzíven, de nem hiszem, hogy problémát okozna.

Amúgy a terveim között szerepel akár kriminálpszichológusként dolgozni vagy a Rendőrség kötelékein belül akár, de egy tökös pasinak ez nem hiszem hogy gondot jelent. :)


27/N

2013. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lenne egy közös témánk...Mondjuk engem kifejezetten a pszichopatológia érdekel, de a kriminálpszichológia sem áll tőlem távol.Nem kavar föl, ha egy nőnek (meg alapjában véve bárkinek) fura hobby-ja van (nekem is van egy pár, hidd el...) , sokkal inkább irritál az ellenkezője, ha semmi nem érdekli és mindent ignorál.


20/F

2013. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is nagyon izgalmas, nem értem, miért váltana ki bárkiből is olyan reakciót. (20)
2013. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
En kriminalpszichologiat vegzek epp mesteren (kulfoldon), paromnak nincs gondja vele, de azert ritkan szamolok be tanulmanyaimrol. :) (24)
2013. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, lehet én is belenéznék a dologba. 32/f
2013. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem zavarna. Büntetőjogból csak érintettük, de nem különösebben érdekel a téma.
2013. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!