Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Elijesztene titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elijesztene titeket, ha az a nő, akivel ismerkedtek, bele van "bolondulva" a pszichológiába, azon is belül a kriminálpszichológiába?

Figyelt kérdés

És úgy általában véve, az elmebetegségekbe, kórtörténetekbe, elmebeteg emberek műveibe. Rengeteg ilyen könyvem van, szerintem az egyik legizgalmasabb téma a világon, mégis, amikor vendégek jönnek, és meglátják a könyvespolcomat, vagy elkezdek erről beszélni, ijesztőnek tartanak, vagy azt hiszik, hogy én sem vagyok normális:D Értem én, hogy miért váltja ki ez a téma ezt a reakciót, de érdekel, hogy az itt szörfölők közt hányan gondolják ugyanígy.

Korotokat is írjátok le,legyetek szívesek.


2013. szept. 30. 13:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgok, kb ennyi. Velem úgysem veheti fel a versenyt:)
2013. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem hozod fel minden beszélgetés során, addig rendben - nekem is megvan a saját érdeklődési köröm.

Nem egy hétköznapi téma, de biztos megvan a szépsége is.


22F

2013. szept. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem.Érdekesen hangzik a dolog,és legalább valamivel foglalkozik.
2013. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Pár évig tanultam, olvastam is erről sokat. Igen, nem akarok elmebetegekre gerjedő perverz nőt.
2013. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy az ilyen nő, tudatosan akar lelki harmóniából kizökkentésre alkalmas elemeket beépíteni az életébe, ami számomra nem vonzó.


Én pl. rendvédelmisként szabadidőmben abszolút kerülöm az erőszakkal, bűnözéssel, emberi tragédiákkal, katasztrófákkal.. kapcsolatos könyveket, TV műsorokat.

2013. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a psziché, szerintem nagyon izgalmas és sokrétű téma. És az főleg tetszik, hogy csomószor nem is lehet egyértelmű magyarázatot adni, vagy van, hogy több elmélet is lehet jó. 26 F
2013. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Leprásokról is gyűjthetnél fotóalbumokat. :/
2013. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha megtudja oldani, hogy nekem ne kelljen éjjel nappal ezzel foglalkoznom, akkor nem gáz. Ha mindig csak erről lehet szó, akkor baj.
2013. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

De otthon kettőnk közt ne akarjon okoskodni nekem.

2013. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalább feltud készíteni mentálisan, amikor éppen egy bankot akarnak kirabolni, akkor hogyan beszéljek az elkövetővel.
2013. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!