Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lánynak bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak bejön ha, gonoszul viselkedek, és csak a sötét énemet adom ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 21:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csajként a konkrét válaszom a NEM. De nem vagyunk egyformák...

20/L

2009. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

Te egy idióta vagy aranyapám! miből gondolod, hogy ez jön be a lányoknak? Nőj fel.

23 N

2009. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
34%
Huhh, hát egy mangában még lehet, hogy bejönne, de a való életben inkább nem, köszi. ^^"
2009. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%

Ez tényleg attól függ hogy milyen sötét énedre gondolsz, ha csak szimplán olyan rosszfiús stílust kapsz elő akkor az bejön, de tartós kapcsolatot nehéz lesz faragni abból, (persze nem lehetetlen).

Amúgy szerintem nem vagy hülye, logikus kérdés. :P

2009. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ez pont oylan ostoba sztereotípia, mint hogy a lányok pl azt hiszik, bejön a srácnak ha hülye kis ostoba k.urvát játszanak. Jobban akar minden lány egy kedves, gondoskodó társat, aki nem röhög mindenkivel jobbra, balra, de nem is egy seggarc. Az csak fájdalmat okoz, amit a lányok könnyen megjegyeznek örökre. Az vonzó, ha egy srác hűvös, nem nyit mindenki felé, nem az az összevissza röhögős nagyfiú. Számomra ez vonzó. De ha velem valaki seggarc, ok nélkül, az nálam annak is írja le magát és kész.
2009. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 bumbi02 ***** válasza:
100%
én tippelek h kb 13-14 éves lehetsz:) miér viselkedsz egyáltalán gonoszul? elmarod magad mellöl az embereket h ha nem is egyik napról a másikra de nem lesznek igazán barátaid nemhogy barátnöd... hogyha már akarsz magadnak egy megjelenést, egy "aurát" akkor ne ezt a gonosz sötét oldalt válaszd mer egyrészt hülyeség másrészt kinövöd:)) lányok amennyire észrevettem a jó humort szeretik, kedvességet, és az odafigyelést,, nem a gonoszkodást...16/F
2009. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
nemtudom és nemérdekel mit gondolnak mások, de nekem a gonosz pasik istenien bejönnek(lehet, mert énis az vagyok). kár, hogy nincs belőlük valami sok : /
2010. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én nem az ilyen f@sszopó menő irtani való gyerekekre gondoltam.
2010. márc. 31. 08:46
 19/28 anonim ***** válasza:
65%

vagy úgy érted, hogy lélekben vagy sötét?

nem érzed magad úgy, mint a macska, aki egerek közé keveredett és el kell fogadja őket úgy, ahogy vannak, és plusszba még ne is ártson nekik?( mert ez nemtúl könnyű)..

ám detto

pedig mindig is jó akartam lenni, valahogy nem jön össze =)))

2010. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha normálisan viselkedek, akkor sajnos tök unalmas vagyok, csendes, visszahúzódó satöbbi, és arra gondoltam mi lenne, ha egy kicsit gonoszul viselkednék.
2010. ápr. 2. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!