Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki nagy méretű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki nagy méretű óvszert, ami nem olyan vastag, hogy semmit nem lehet érezni benne?

Figyelt kérdés
Szóval az alapvető probléma nem a hosszal lenne, mert az 18 cm, erre pedig ugye simán jó bármilyen óvszer. Viszont vastagságban az átlag méret (54mm) esélytelenül se jön föl. Találtam MySize óvszert ami 60as, ez éppen felhúzható, 64es az igazán kényelmes, viszont ezek elég vastagok, és alig lehet bennük érezni valamit. A méretem egyébként mérőszalaggal körbetekerve a legvastagabb ponton 15 cm ha ez számít valamit a megoldásban. :) Szóval ha van bárkinek ötlete akkor mondjatok légyszi jó márkákat. Köszönöm szépen!

2013. okt. 1. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Durex elite??
2013. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az volt a legelső óvszer amivel próbálkoztam, de az vagy 54es vagy 56os, nem jön fel...
2013. okt. 1. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Annak idején a férjemnek is ez volt a problémája több óvszerrel is... neki a Masculan volt jó végül.
2013. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a masculan még a lifestyles-nál is szűkebb. 52est írnak rá. Vagy van valami jóval nagyobb?
2013. okt. 1. 20:04
 5/13 anonim válasza:

Szerintem itt valami nem stimmel. Nekem pontosan 5 cm széles a péniszem, kerülete ebből adódóan 15,7 cm. És annyi is az, ha körbemérem. Na most nekem még sosem volt gondom a normál 54-es gumik felhúzásánál. Szerintem ha nálam működik, másnál is kellene, ha csak nem rücskös a farka, mint egy kukoricának :)

Egyébként nekem is 18 körüli a hossza.

2013. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a makkod nem olyan széles, ergo miután arra felraktad, utána szépen le tudod már görgetni. Namármost én már a makkomra se tudom felhúzni rendesen. Én erre tudok gondolni, mert nem 1szer próbáltam már, és tényleg nem jön fel. Max akkor ha sokat szenvedek, elkezd lekókadni és akkor összemegy. :D
2013. okt. 2. 20:24
 7/13 anonim válasza:

Lehet hogy akkor neked gombaszerűen duzzadt makkod van, arra valóban nehezebben megy fel.

Az erőlködés meg tényleg nem tesz jót szex előtt, lohasztó hatása van :(

Milyen márkát használsz különben?

2013. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A már említett mysize jön fel könnyebben, mert ugye az átlag 54es óvszerhez képest a 60ast vagy 64est tudom venni. De ez sajnos elég vastag anyagú.
2013. okt. 3. 19:55
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ahol a makk méretét tárgyalja, na én ott a large-ra illek rá.

2013. okt. 3. 20:10
 10/13 anonim válasza:

Köszi a linket, nekem is tanulságos.

Kicsit az enyém is húz abba az irányba, mert a standardtól szélesebb az enyém is, de azért nem annyira extrém.

Hát akkor ez van, genetika és kész.

Jó gumit kell találni rá, ebben a rohadt nagy termékválasztékos világban szerintem biztosan találsz.

2013. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!