Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha intim törlőkendővel és intim mosakodó szerekkel mosom meg a nemi szervemet kellemetlen szagú lesz és fehéres hüvely folyásom lesz?

Figyelt kérdés
De ha desztilált vízzel mosom meg akkor egyik tünet sem jelentkezik (se a kellemetlen szag és sem a fehér folyás)
2013. okt. 2. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
az illatanyagokra allergiás vagy
2013. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen hülyeségekkel kimosod az ott tisztuláshoz való dolgokat!
2013. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert az intim törlőkendő-mosakodók rendszeres használata nem használ, hanem inkább árt...felborítja a természetes ph egyensúlyt, ami meg tökéletesen kedvez fertőzések kialakulásának.

Először csak a ph egyensúly borul fel, ami jár bizonyos tünetekkel, majd pedig jön a fertőzés és a fertőzéssel járó tünetek.

2013. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált az intim mosakodó. Semmi bajom tőle! Mondjuk nem is valami virágillatút használok. Szerintem ebből is van többféle, nyilván olyat kell választani, ami illat és színezék mentes.

Egyébként mivel nem jut be, hanem külsőleg használod, a belső ph-t nem tudja felborítani.

Biztos érzékeny vagy. Gondolom a sima tusfürdőtől is ez lenne, mivel azt írod, hogy desztillált vizet használsz.

2013. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként mivel nem jut be, hanem külsőleg használod, a belső ph-t nem tudja felborítani. "

Igen ám, de ha a külső ph-t felborítja, akkor a külső fertőzések ellen nincs védelem és ha külsőleg jönnek kórokozók, akkor azok szépen bejutnak...és lesz egy belső fertőzés.

Vagy akkor te miért használsz intim mosakodót, akkor miért nem használsz sima tusfürdőt vagy szappant?:)

2013. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert a tusfürdőben van illatanyag, az intim mosakodóban nincs. És lehet, hogy pont a tusfürdő borítja fel a ph-t. Én úgy hallottam. De mindenki azt használ, amit akar. Nekem így jobb. Nehogy már baj legyen, hogy nekem nem lesz tőle semmi bajom :)
2013. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertári fürdőkenőcsöt használok, szóval abban meg pláne nincs illatanyag, nem is allergizál és a ph-ra sincs hatással, szóval ennyi.:)
2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!