Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a szemöldökökre izgulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a szemöldökökre izgulok?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy lányt, rögtön a szemöldökét nézem. Nem tehetek róla, van olyan aki a mellét, van olyan aki a lábát, én meg a szemöldökét. Ez nagyon gáz?
2013. okt. 2. 13:51
1 2
 1/14 Lina93 ***** válasza:
Nem gáz, csak furcsa, szokatlan :D
2013. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyébként, szerintem ez azért van, mert régebben hallottam, hogy amilyen a szemöldöke a lánynak, olyan a punci szőre is. Mondjuk ennek nem tudom mennyi valóságalapja van.
2013. okt. 2. 13:52
 3/14 Lina93 ***** válasza:
Nem hallottam még ilyet, de nem hiszem, hogy ennek van valóságalapja.
2013. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor kérem, engem félrevezettek.
2013. okt. 2. 13:54
 5/14 Lina93 ***** válasza:

Igen :D Valószínű, de ha neked a szemöldök a lényeg, akkor csak nyugodtan..

Lehet, hogy van benne valami, én nem tapasztalom, de mások lehet, hogy igen. Bár nekem ez furcsa volt, mert ilyenről még csak nem is hallottam. :D

2013. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jaaa :D


Vannak furcsa dolgaim. Mondjuk ha jobban belegondolok, másért nem, csak ezért "bukok a szemöldökökre" ( LoL milyen vicces így leírva ) mert ezt hallottam. De ha nem igaz.. akkor keresnem kell másik dolgot, amire bukhatok. :'D

2013. okt. 2. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lina93 ***** válasza:

Valóban vicces, de kinek mi tetszik... :D

Gyorsan túltetted magad a szemöldökös sztorin :D

2013. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

:DD komolyan egy ember hallja ezt a hülyeséget, hogy a szemöldök és a punciszőre összefügg valahogy és ő írja ki itt az ilyen kérdéseket, vagy tényleg ennyi suta ember van akik ezt beveszik?

ez kb olyan mondás, mint a hüvelykujj és a középsőujj közti távolság, akkora a pénisze...

2013. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
# 9 ööö... nekem tényleg akkora :s
2013. okt. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!