Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ki akar kezdeni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ki akar kezdeni velem a tanárom, vagy csak beképzelem? Honnan tudhatom biztosan, hogy akar tőlem vmit?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom az egyetemen, aki folyton bámul és sokat bókol. Ami azért is elég fura,mert alapból elég k*csög a diákokkal és nincs egy kedves szava sem. Ha összefutunk, már messziről rám köszön, vigyorog, tetőtől talpig végig mér, érdeklődik a hogy létem felől, két értélmű megjegyzéseket tesz, stb. Régebben, mikor volt barátom, akivel nem voltunk meg vmi jól és ezt mindenki tudta, azt tanácsolta, hogy hagyjam ott és keressek olyat, aki képes értékelni egy ilyen gyönyörű és intelligens lányt. Ja, és nagyon kivételezik is velem.

Én 24 vagyok, ő 38. Azt nem tudom, hogy házas-e, de gyűrűt nem hord és azt biztosan tudom, hogy gyereke nincs.

Szerintetek akar tőlem valamit? Ha igen, hogyan célozzak rá, hogy részemről oké? Én eléggé bele vagyok esve, már a 2. félév eleje óta, de nem merek nyíltan csinálni semmit, mert félek, hogy csak beképzelem az egészet, és nem is akar tőlem semmit. Egyébként ebben a félévben nincs vele órám, és amennyire én tudom, a következőben sem lesz. Nagyon félek az elutasítástól!



2013. okt. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudnod kell, hogy amíg oda jársz suliba, az állásával játszik, ha kiderül.

Amúgy meg kérj tőle segítséget valamiben. Ha van kedve, meg fog beszélni veled egy időpontot. Aztán már csak kacérkodni kell vele, sokat mosolyogni, mélyen a szemébe nézni, stb.

( Ugye te lány vagy és ő férfi? :o )

2013. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma már kiírtad egyszer ezt a kérdést nem? Na de ha nem tiltja az egyetem, akkor talán oké lenne, de hát talán azt kéne megvárni hogy ő kezdeményezzen, ha persze van rá alkalma és szoktatok találkozni gyakran. De azért leírhatnád konkrétabban azokat a jelzéseket. Hátha úgy egyszerűbb.
2013. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Második: Én nemhogy ma, de még soha nem írtam kérdést. :) De látom, hogy másokat is hasonló téma foglalkoztat. Amúgy én nem írtam jelzéseket, sztem elég világosan leírtam a lényeget a kérdés szövege alá. :) De röviden és tömören annyi, hogy nagyon bámul, végig mér, stíröl és feltűnően kedves, nem úgy beszél velem, ahogy a többiekkel, személyes témákat hoz fel, állandóan bókol.


Első: Igen, ezzel már próbálkoztam, pár hónapja egy egész órát beszélgettünk ketten az irodájában, egy szakmai kérdéssel kerestem meg, de végül rengeteg másról, személyes témákról is beszélgettünk. Ő akkor is bókolt rengeteget, meg amolyan flörtölősre vette a figurát, de én nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal. Oké, hogy kacérkodás,meg minden, de nekem ez nem jön zsigerből. Kérdezett, válaszoltam, annyi, hogy nagyon mosolyogtam és igyekeztem nagyon érdeklődő és kedves lenni. De nekem fogalmam sincs, mivel vehetnék le egy ilyen férfit a lábáról, vagy hogyan fejezzem ki, mit szeretnék.

2013. okt. 2. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem flörtöl, de nem erölteti a dolgot, mert nagyot bukhat rajta. Inkább csak élvezi, hogy reagálsz a közeledésre.

Én azt javaslom, egyelőre ne kezdj ki vele, csak annyira reagálj, mint eddig. Ha majd végeztél a sulival, akkor felajánlhatod neki, hogy tartsátok a kapcsolatot. Akkor már nem lesz ennyire rizikós a számára és neked is kevésbé lesz kínos.

2013. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 petimester82 válasza:
89%
Azok alapján amit leírtál kétlem, hogy le kellene venned őt a lábáról. Szerintem ezen már rég túl vagytok, csak valakinek meg kellene tennie az első lépést. Egyértelmű, hogy tetszetek egymásnak. Ha tovább szeretnél lépni akkor hozd a tudomására, hogy részedről OK a dolog. Ezt megteheted azzal, hogy mintegy véletlen mozdulattal megsimogatod a kezét vagy egy alkalmas pillanatban egyszerűen megmondod neki, esetleg megcsókolod. Bár az utóbbihoz több bátorságra lesz szükség. Azért ha összejöttök, csak óvatosan a nyilvánossággal. Nem nagyon tolerálják a tanár-diák kapcsolatot az egyetemen sem!
2013. okt. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!