Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány nemi erőszak után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány nemi erőszak után, miért születnek gyerekek? Miért engedi a nő a folyamat lezajlását, miért nem védekezik utána, akár tablettával, vagy drasztikusabb módszerekkel?

Figyelt kérdés
Én tuti bevennék minimum egy esemény utánit... de más miért nem? Ennyire szégyelli- sokkos állapot- tudalanság?
2013. szept. 30. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a szégyen, a tagadás miatt. Emellett pedig az esemény utáni tabletta sem 100%-os.
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menjünk bele ebbe a témába.Hatalmas sokk.
2013. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Marha nagy sokk lehet, főleg h a 99% kiprovokálja.

Kb mint Palacsik Timi.

Az is tisztára úgy néz ki, mint akit nagyon megviselt.

2013. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudatlanság,nem tudja megvenni az esemény utánit.Én spéci nem viselnék el egy ilyen terhességet!
2013. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
# 3: Pont olyasvalakire hivatkozol, aki világgá kürtölte. Hidd el, a megerőszakolt nők többségének ez akkora sokk, hogy inkább senkinek nem beszél róla! (És a megerőszakolt GYEREKEKRŐL ne is beszéljünk!)
2013. szept. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül ha vallásos az illető, nagy valószínűséggel nem fogja megakadályozni a folyamat lezajlását, mert az abortuszt elítéli.
2013. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Megelőzhető, ha oly merteku a támadas hogy elkerülhetetlen, akkor legyetek rafináltak.

Gyözd meg hogy kielégted, kambol, mindjart elened de legalabb is vissza vesz mert erre vagyik hogy keljen vkinek, hiánybetegek, nincs önbizalmuk adj neki fél pecre és rugd tökön 2x3ugyanoda gyorsan ne hadj szünetet.utánna mar hogy legyőze egy ő egy időre sokkot depit kap

2014. nov. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megelőzhető? A legtöbb nemi erőszak családon belül történik. Az a lány aki már molesztáláson átesett gyerekként (a lányok egy ijesztően nagy százaléka) támadás esetén lebénul, nem tud ellenkezni sem, mert újra éli régi rémségeket.

Én még életemben nem rúgtam vagy ütöttem meg senki, nem is tudnék erőt belevinni. Mivel picike vagyok, ha egy magas pasi támadna, jóval feljebb kéne egy erős rúgást bevinnem, nem hiszem, hogy jól tudnám csinálni. És mivel engem is molesztáltak gyerekkoromban, valószínűleg lesokkolnék és nem bírnék mozdulni.


Sajnos nagyon nem megelőzhető, és a közhiedelemmel ellentétben nem csak a buliban a részeg miniszoknyás lányokkal történik ilyesmi.Sőt, ott a legkevésbé, mert mégiscsak csoportban mennek. Az ártatlan áldozat meg érezze magát szarul, mi?

2014. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!