Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lábak szerelmese vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábak szerelmese vagyok, de nincs partnerem hozzá. Valaki segítene rajam, lányok? Ne ítéljetek el ezért.

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A Deichmannba pont eladót keresnek. Remélem segítettem.
2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szépek is azok a női lábak! :)
2013. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a női combokat, térdet, vádlit, hmmmmmm
2013. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hungaryan Al Bundy ?
2013. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

nem ítéllek el.

miket szeretsz csinálni a lábfétisben?


lábujjak nyalogatása, szopogatása...?


voltam már több ilyen pasival is. először nagyon vicces volt.

2013. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5 - Nem tudom mit szeretek csinálni mért még soha nem volt rá alkalmam. Amit szeretnék csinálni a lábujjak nyalogatása, szagolgatása, lábfej masszírozása, közelről gyönyörködni egy lábban. Szeretném a cipőt, zoknit vagy harisnyát is szagolgatni, nekem ezek nagyon sokat jelentenek.

Most mit gondolsz róla, már nem vicces? Tetszik, engednéd?

2013. okt. 2. 21:34
 7/17 anonim ***** válasza:
és nyalni meg stb...?
2013. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ő, mire gondolsz most pontosan?
2013. okt. 2. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogyha szexre kerül a sor, akkor csak a lábakkal szeretnél elfoglalva lenni, vagy a további dolgokat is szívesen műveled?
2013. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Szia!

Én is hasonló "problémával" küzdök. BÁr nekem a szagolgatás nem jön be, de a lábujjak, a talp nyalogatása szopogatása az nagyon is bejön(ne).

De eddig még egy barátnőmet se mertem megkérni rá.

Nyáron már rendesen izgaolba jövök amikor kilépek az utcára, hogy mikor látok egy szép,formás, csinos lábat,lábfejet, főleg harisnyában! :)

2013. okt. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!