Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig 5 partnerem volt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig 5 partnerem volt és nagyon bűntudatom van emiatt. Mindegyik kapcsolat volt, de volt eleg rovid is ( 1 hónap), mert félreismertem a helyzetet. Mondhatni, tapasztalatlanság miatt.20 évesen kezdtem? 24L

Figyelt kérdés
Jelenleg párom van másfél éve
2013. jún. 29. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Remek. Mi a kérdés?
2013. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ugy erzem tulzsba vittem. Kenyelmetlenul erzem magam. Velemeny?
2013. jún. 29. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Néz körül 15-20 éves korosztályban. Ha te túlzásba vitted, akkor ők mit csináltak? Szerintem nem vitted túlzásba.

17/f

2013. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na jó, előre... Nem szándékoztam általánosítani, mielőtt valaki meglincselne. 4 év alatt 5 partner szerintem nem sok, és mint írtad, azok is kapcsolatban történtek meg.
2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dolgozd fel, mert nem a Te hibád, ha jól értem, mert Te mindig hosszú kapcsolatra számítottál. Vagy utólag rá tudsz jönni, hogy hol hibáztál, vagy úgy értékeled, hogy hibáztál, és nem kellett volna mindegyikükkel lefeküdnöd?

Akkor ezt a tapasztalatot hasznosíthatod. Én is soknak érzem magamnak a 6-ot, de egyiket se én cssztem el, én mindet hosszú kapcsolatnak gondoltam.

2013. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Ebből a kérdésből nem derül ki, mit szeretne megtudni a kérdező"
2013. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

21 vagyok, 6 szexpartner (ebből 1 kapcsolat 4 évig, a többi csak szex és volt egy egyéjszakás). És NEM érzem, hogy túlzásba vittem volna....Amugy meg most mit tudsz csinálni ? Akkor szépen állj le a pasizással és vonulj zárdába komolyan ha ennyire zavar -.-' . Ne idegesíts már minket a hülyeségeddel

21L

2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugyan már azok nem fociznak, 1 hónap, ezekkel nem is kell foglalkozni, szóval ez nem gond N
2013. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma 19:28 igen, tudom már a hibám, de bűntudatom van, hogy nem jöttem rá hamarabb.
2013. jún. 29. 20:22
 10/10 anonim ***** válasza:
24 évesen nem gáz ha volt kapcsolatod főleg ha 20 évesen kezdted. A mai kis tizenéves lányoknak már 12-13 éves korukban van pasijuk ami engem eléggé felbasz...
2013. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!