Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít az, hogy abszolút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít az, hogy abszolút tudatlan vagyok a szerelmi dolgokban?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán érzek szerelmet, és nem is vagyok egy érzelem széles skáláján mozgó ember. Talán jó, talán nem, attól függ épp mikor hol vagyok.

Semmit nem tudok a szerelemről, azt sem hogyan alakul ki, és azt sem milyen érzés igazán benne lenni. És ha vmi mélypont alakulna ki, valószínűleg azzal se nagyon foglalkoznék, mert nem vagyok ideges típus, és általában úgy teszek mint aki nem foglalkozik semmivel (rossz esetben és senkivel). Erre mondják, hogy önfejű - el is fogadom. De azért csinálom, hogy ne tűnjek se nyomulósnak, se túl érzengősnek.

Félek, hogy ebből viszont hátrányom lesz még. Nem sietem el, viszont mégis azt érzem, így hogy semmit nem tudok róla, így soha nem is lesz. És azt nem akarom.

16/F



2013. okt. 2. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenki volt kezdő,nyugi :)
2013. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!