Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amitől abszolút beindul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől abszolút beindulnak a férfiak?

Figyelt kérdés
Kinézet, egy szenvedélyesebb csók, esetleg valami más...?

2013. máj. 15. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt mondanám, hogy nálam a Karizma az amitöl beindulok. :)
2013. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? :D
2013. máj. 15. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
A kisugárzás
2013. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz elérni de a furulyát minden pasi szereti :)

Legalább is én nem ismerek olyat aki utálná.

2013. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jogos :D
2013. máj. 15. 17:56
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nálam a karizma azt jelenti, hogy a nő miylen valójában.

Szóval, ha megbeszélek egy lánnyal egy randit, akkor ö tuni fogja, hogy nem kisestélyit várok ezért egy sima farmerben meg valami jopofa felsöben eljön és máris nem érzem kényelmetlenül magam a társaságában. Beszélgetek vele, nevetgélünk viccelödik és érti is a viccet, nem kell neki mindent megmagyarázni.

Mégis tud komoly lenni, ha arrol van szó helyén van az esze és a szive is. Nem azt válaszolja amit hallani szeretnék hanem azt amit gondol.

És igenis legyen szókimondó, mivel én sem vagyok hibátlan, ha hülyeséget teszek, vagy mondok igenis taposson a lábamra és mondja meg, hogy hülye vagyok. Legyen ugyanannyira az én támaszom, mint amennyire én neki, és ha ugy érzi, hogy a kapcsoalt kihült, mondja meg őszintén, és akkor békében mindketten továbbléphetünk csendben, barátságban, felesleges keserü könnyek és emlékek nélkül.


Nekem ezt jelenti a karizma & tökéletes partner. :)

2013. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy férfinak elég egy punci ígérete ahhoz, hogy beinduljon.
2013. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Sör, meccs, sör, még egy sör, jó nő, sör.
2013. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A párom puszta gondolata.
2013. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!