Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tetszene egy ilyen lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tetszene egy ilyen lány? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Magas, fehér bőrű (sosem barna), picit pattanásos, de mindenhol, a kezén is. Körte alakja van, jó nagy feneke és combjai, meg karjai vannak, de a dereka az egy kicsikét vékonyabb. Pici, zöld szemei vannak és barna haja. Picit nagy az orra, a legtöbbek szerint nincs szép arca.

Furcsán beszél, nehezen érthető, és nagyon érdekes, "elcsuklós" hangja van. Érdekesen megy, mintha olyan nehézkes lenne menni, pedig semmi betegsége nincs.

Okos, szorgalmas, és sosem csinál semmi rosszat. Nincs sok barátja, talán 1-2, felnéz másokra, olyanokra is, akik elég keményen buliznak. Ő nem bulizik, péntek-szombat esténként otthon van.

Igyekszik nyitottabb lenni, ez látszik rajta, mert néha kicsit erőltetett. A menőbb emberek szemében ő egy "lúzer". De egyébként nagyon jó ember, nagyon aranyos, okos, értelmes és intelligens, és keveset beszél, nagyon csendes, kevés lehet az önbizalma is, szerintem.

Nem sportol, nehezen megy neki a futás is, meg a tánc, meg úgy minden. Igazából nem lehet tudni, hogy otthon vagy iskolán kívül mit is csinál. Szereti az autóversenyeket meg focit meg ilyeneket.

Öltözködése átlagos.


Azért kérdeztem, mert a legtöbbek szerint ő soha nem jönne be senkinek. Hát most kíváncsi vagyok. A leírás alapján mit gondolnátok róla?


2013. okt. 2. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A leírás alapján nincs baj vele

Minden a kisugárzáson és az első benyomáson múlik, lehet hogy tetszene :)

2013. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a leírás alapján, sorry... Ne pontozzatok le, ez is egy vélemény...
2013. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ZsazsiBazsi válasza:
Inkább veres ide róla egy képet :D am egész jó így :D
2013. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem teszek fel képet róla a beleegyezése nélkül. :D
2013. okt. 2. 20:52
 5/11 anonim válasza:
Szerintem nincsbaj vele :D
2013. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ezt magadról írtad E/3 személyben?
2013. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tarnolf ***** válasza:
Nincs baj vele.
2013. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: Nem. :D Ő az osztálytársam.
2013. okt. 2. 21:06
 9/11 ZsazsiBazsi válasza:
Inkább veres ide róla egy képet :D am egész jó így :D
2013. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elég érdekes a leírtak alapján 1 képet privátba nem küldesz róla nem adom ki.
2013. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!