Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretnék senkit megbántan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék senkit megbántani! De azok a lányok akik Facebookon mindenféle szexis pózokban szerepelnek, nem fogják megbánni később?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, senki bne sértődjön be a kérdésemen, nem a szánédkom bárkit is elítélni, leszólni, kötözködni, csupán kérdezem, hogy nem-e fogják megbánni majd későbbiekben azt, hogy ma így mutatkoztak a képeken.

Tudom hogy ez a divat, vagy ha nem is divat, egyfajta öröm, büszkeség tölti el őket, hogy sokan megdícsérik őket, de a holnapra nem gondolnak?

Ma divat "a mának élek" felfogás, kit érdekel mi lesz majd 1 év múlva, ma jól érzem magam, a többi nem izgat.

De nem fogják megbánni?


Beszéltem néhány felnőttel, és azt mondták, Ők is voltak fiatalok, és ők is sok hülyeséget csináltak.

De nem volt ennyire nyilvános a dolog, mint manapság úgy vélem.


Szóval a mai fiatalok.

Mikor már idősebbek lesznek, kinőnek(mert gondolom kifognak) abból, hogy ezt csinálják.

Most gondolom büszkék az alakjukra, hogy szépek szexisek, és divatosak.

De egyszer majd felnőnek, és akkor nem fogják megbánni, hogy fiatalon kirakták mindenüket egy közösség oldalra, ahol végül is bárki, vagy ha nem is bárki, de az ismerősei lementhetik a képeit?

Nem fogják úgy érezni, hogy "istenem, de hülye voltam, hogy ilyen "szánalmasnak", könnyen kaphatónak mutatkoztam a képeimen?"



2013. okt. 1. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Most őszintén, ha valaki ilyen hülye, hogy ri..banckodós képeket tesz ki, akkor szerintem meg is érdemli, hogy lementsék. Az már, hogy megbánja-e az ő dolga.


Én nem bántam meg az arcom összepingálását :D

2013. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hülyék ahhoz, hogy megbánják
2013. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt látom az ilyen ismerőseimen, akik 14-18 éves korukig bőven raktak fel ilyeneket (ok, akkor még myvip, meg iwiw volt :D), hogy most, 20 év körül már nem nagyon vannak ilyen képeik. Hogy megbánták-e, azt nem tudom.
2013. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki megbánja az legalább idővel felnőtt, még ha túl későn is.

Aki meg később se bánja meg az vagy egy ordas ribbanc lett, vagy simán gyökér.

De ugye most egyiknek sincs annyi esze, hogy előre gondolkozzon és belássa a következményeket.

2013. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogom megbánni, inkább azt bánnám ha merev lennék, mint egy fa.
2013. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok. Régebben, úgy 18 évesen voltak fent nekem is szexibb képeim, de azokat profi fotós készítette. Nem félmeztelenek, csak pózolósak. Akkor még szerencsére nem volt annyi Facebookozó, mint most. Nem is az, hogy bánom, hogy feltettem, hanem úgy gondolom, hogy nem másoknak való. Mostanában egyre ritkábban teszek fel magamról képeket, meg nagyon ügyelek arra, hogy mi van pl. a háttérben, illetve hogy ne legyen kihívó, stb. Sok embernél ez feltűnési mánia. Nálam nem az volt, hanem talán kicsit vágytam a férfiak vágyakozó tekintetére. A képeim sosem voltak nyilvánosak, de néha azt sem tudja az ember, hogy az ismerősei közül ki a fekete bárány. Növeli az egót, ha egy pasinak tetszik a képem, de azért annak nem örülnék, ha úgy jegyeznének meg, hogy fúúú, milyen jó csaj az, jó teste van. Nekem fontosabb az, ahogyan most ismernek, hogy jó fej, sikeres, okos vagyok. A nők sajnos hajlamosak a közösségi oldalakon így kelletni magukat. Nagyon sok olyant is láttam, hogy 40+ éves nők dekoltázsos blúzokban pózolnak, meg kiöltözve, stb.
2013. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!