Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mit jelent a kifejezé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a kifejezés: "Szerelem"?

Figyelt kérdés
Egyszerű kérdés, egyszerű válaszokat várok.

2013. okt. 3. 22:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Számomra a legjobb dolgot a világon!

(Bizonyos "9-es" zavar hogy ehhez a kérdéshez is írtam választ, ami méghozzá az enyém?)

:3

2013. okt. 3. 22:07
 2/18 anonim ***** válasza:
anyagcsere végtermék
2013. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Olyan létforma megtalálása mely cselekedeteivel felülmúlja a képzeletem, s mely létforma ugyanezt gondolja rólam.
2013. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pain for Pleasure ***** válasza:

Ma nagyon kérdezős kedvedben vagy. :D

Szerelem=fájdalom, szenvedés. Legalábbis egyelőre, remélhetőleg idővel megváltozik a véleményem.

2013. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nem egyszerű fogalom, mert ha az lenne, akkor mindenki meg tudná magyarázni, hogy mit is érez pontosan a másik ember iránt. S amit megtudunk magyarázni, az olykor elveszíti varázsát.
2013. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Boci Boci Tarka 2, Pain for Pleasure:

Na, ti vagytok az én embereim!

2013. okt. 3. 22:09
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
elromlott a biciklim és nekem kell megjavítanom, ezért szerelem
2013. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Najó... KI PONTOZZA LE A VÁLASZOLÓIMAT? Legyen legaláb bannyi pötse hoyg ír egy privátot a büdös troll!
2013. okt. 3. 22:11
 9/18 anonim ***** válasza:

# 5

Nem meghatározást kért, csak hogy te miként éled meg/ki.

2013. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Számomra a szexet...akkor szerelmet érzek, mintha szeretne az illető,akivel csinálom.Persze nincs köztünk szerelmi kapcsolat sajnos.De mégis,mikor "úgy" vagyunk együtt,akkor fantasztikusat érzek.Utána sajnos elmúlik.
2013. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!