Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vénlány vagyok már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vénlány vagyok már? Vagy hány éves kortól számít annak egy nő?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nincs pasim. A nagymamámmal lakom. Egy héten többször is felhozza, hogy már ideje lenne férjhez mennem, mert vénlány leszek/már az is vagyok. (nem ezzel a szóval mondja, de ez a lényeg) Meg ilyeneket mond, hogy ha az anyám lenne akkor már 18 évesen férjhez adott volna, mert ezt is, meg azt is már 18 évesen férjhez adták.

Engem meg ezzel annyira idegesít, mert így is frusztrál, hogy 20 évesen nincs barátom, ő meg még piszkál is ezzel... Mindig mondom, hogy bár tényleg van aki 18-20 évesen férjhez megy (az én korosztályomból) de nem ez a jellemző.

Szerettem volna fiatalon anyuka lenni, és erről már tényleg kezdek lekésni, de azért nem én vagyok az egyetlen 20 éves aki nincs férjnél...

Hogyan tudnám elmondani neki, hogy ne piszkáljon ezzel? Egyébként tényleg késésben vagyok már?


2009. nov. 8. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha 30 évesen még szűz leszel, akkor leszel vénlány
2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
anno nagymamád korában a lányok 20 évesen már rég házasok és anyák voltak!!! de a mai világban ez már egész másként van, persze h a nagyid a saját korabeli szokásait emlegeti! Abszolút nem vagy késésben ráérsz még megtalálni az igazit és gyereket szülni!24/L (nekem sincs se gyerek, se férj):)
2009. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az öregasszonynak, hogy a porckorong kopásával foglalkozzon, ez ma már nem így megy ahogy ő gondolja. Neked is mindig ez legyen a szemed előtt!
2009. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Simán jó most ebben a korban elkezdeni ismerkedni. Legalább már úgy fogsz pasizni hogy elég érett is vagy hozzá.
2009. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Meg ilyeneket mond, hogy ha az anyám lenne akkor már 18 évesen férjhez adott volna, mert ezt is, meg azt is már 18 évesen férjhez adták."


Pffff. örülj, hogy nem az anyád akkor. Bírom az ilyen ilyen vénasszonyokat, akik nem tudnak jobb elfoglaltságukat, mint mások privát dolgaiba beleüssék az orrukat. Marhára nincs köze hozzá mikor jársz valakivel vagy mikor nem. Az meg, hogy férjhez adna.. lol. Mondd meg neki, hogy ma már ez rohadtul nem így megy, akkor és ahhoz mész hozzá amikor és akihez akarsz!


(Ehh, sikerült felhúznom magam...)

2009. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, nekem sincs barátnőm , de rajta vagyok a projekten ;)Am engem kb az egész család ezzel cukkol, én mit szóljak hozzá?
2009. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

szio!

nem vagy elkésve, nem szégyen ez ,ha még nincs, majd jön hamarosan, én is igy voltam vele, azt hittem nem is lesz, és huszonegy éves korom elött nem sokkal jött az első, igaz nem volt hosszul életű a dolog, de nemsokkal utána jött a másik és vele most leszünk 1 évesek, ugyhogy fel a fejjel! az a lényeg h probálj ismerkedni!!!!

a baba meg még azért ráér, én is szeretnék de elöbb kicsit melozni kell, nem vagy avval sem elkésve, 30 éves korig még simán fiatal anyukának fogsz számítani!

2009. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)
2009. nov. 9. 21:22
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Én 25 éves fiu vagyok és néha engem is szoktak ezzel itthon piszkálni h mikor akarok megnősülni stb, volt már eddig 3 barátnőm de csalodtam bennük és ezek után már nem könnyű.. inkább vagyok egyedül mint egy rossz kapcsolatban!
2010. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy generációs különbség van a nagyid és közted, ő ezt biztosan nem tudja megérteni, a sarkadra kell állnod.

Ma már 30 évesen normális gyereket vállalni. Mikor a nagyid fiatal volt, kb. még nem létezett fogamzásgátló, ezért volt természetes 16-20 évesen férjhez menni. Ma már inkább akkor házasodnak az emberek, ha már muszáj, és félnek, hogy túl öregek lesznek gyereket vállalni, és ez a normális.

2010. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!