Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vénlány vagyok már?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vénlány vagyok már? Vagy hány éves kortól számít annak egy nő?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nincs pasim. A nagymamámmal lakom. Egy héten többször is felhozza, hogy már ideje lenne férjhez mennem, mert vénlány leszek/már az is vagyok. (nem ezzel a szóval mondja, de ez a lényeg) Meg ilyeneket mond, hogy ha az anyám lenne akkor már 18 évesen férjhez adott volna, mert ezt is, meg azt is már 18 évesen férjhez adták.

Engem meg ezzel annyira idegesít, mert így is frusztrál, hogy 20 évesen nincs barátom, ő meg még piszkál is ezzel... Mindig mondom, hogy bár tényleg van aki 18-20 évesen férjhez megy (az én korosztályomból) de nem ez a jellemző.

Szerettem volna fiatalon anyuka lenni, és erről már tényleg kezdek lekésni, de azért nem én vagyok az egyetlen 20 éves aki nincs férjnél...

Hogyan tudnám elmondani neki, hogy ne piszkáljon ezzel? Egyébként tényleg késésben vagyok már?


2009. nov. 8. 17:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
lol lazulj, nincs veled semmi gond sztem :)
2010. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!