Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért menő ha 14-15 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menő ha 14-15 évesen minden héten diszkóba járok, csupa ismeretlen között ugrálok és leiszom magam a sárga földig?

Figyelt kérdés
..és mellékesen ezt megosztom facebookon is.

2013. okt. 5. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt várja el tőlük a mai világ -.- sajnos...
2013. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem menő. csak a szellemileg visszamaradott kis piicsák hiszik azt
2013. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem menő csak a kis p*csák hiszik azt sajnos pedig ha nem csinálnák aranyos kis csajok lennének :( 16/F
2013. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor meglepődök az ilyen kérdéseken, mert én ezt egyeltalán nem tapasztalom, 14/L vagyok és talán 2 olyan (lány) ismerősöm van, akik korombeliek és mindent gátlás nélkül kiírnak facebook-ra, kiteszik mindenüket és gyakran járnak bulizni. Persze most a korombeliekről beszélek, 16-17 évesek között nagyon sok ismerősöm el van p*csulva, de alapjában az én 14-15 éves ismerőseimre ez nagyon nem jellemző.
2013. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én osztálytársaim közül minimum 5 ezt csinálja.. de máshonnan is ismerek ilyeneket.. és nem értem.
2013. okt. 5. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyi... ha te elakarsz enni, akkor ne tartson vissza az előző 4 válasz. Biztosan mind a 4 állszent majom, aki még 18 évesen sehol nemvolt, és semmi élete nincsen.Hadjuk már ezt a dumát.. ha te azt érzed, hogy elég nagy vagy, akkor menj. ;)
2013. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!