Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szinglik többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szinglik többsége miért annyira kétségbeesett? Szerintetek aki akarja és tesz érte az megtalálja a nagy ő t?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem feltétlen találja meg. én is jó ideje keresem már ;)
2013. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha vki olyan ronda, csúnya és rút mint én...soha nem találja meg az igazit.

sőt még csajt se akivel elveszthetné....

haaajjj má.

2013. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül és nem csak a külső miatt. Én általában tetszeni szoktam a férfiaknak, mégis közelembe sincs semmilyen nagy ő . :D
2013. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megvan! Shift + ő :D
2013. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is megtaláltam! :) Alt + 0213
2013. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz. nálunk a társaságban sokkal kiegyensúlyozottabbak a szinglik, nincsenek kétségbeesve :D
2013. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

miért ne találná meg?

keresni kell de nem rágörcsölni

2013. okt. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

keresem a nagy Ő-t, asszem meg is találtam

shift+ő, a billentyűzet hibátlan ;)

2013. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

miért kétségbeesett? mert pl úgy vannak mint én. Akármerre nézek azt látom, hogy mindenki megtalálta már a párját. hiába próbálkozom akár neten, akár személyesen, valahogy senki nem kíváncsi rám igazán, nem jön össze komolym, őszinte kapcsolat, az idő pedig csak múlik a fejem felett, és ez az ami kétségbeejtő, plusz az a tény, hogy senki nem szeret éppen nagyon rossz érzést kelt bennem, bennünk.

Megtalálja-e a nagy őt az, aki tesz érte? Hát Nem. Én régóta keresek egy olyan nőt akivel végre megállapodhatnék, leélhetném vele az életem, és nem akar összejönni mégsem. Pedig nem vagyok bunkó, sőt ronda sem, nem lopom a napot, dolgozom, őszinte, odaadó, megértő, kedveskedő vagyok, mégsem értékeli igazán senki.

27F

2013. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!