Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, aki bejön, még nem beszéltünk, de majd leszólítom, na mindegy nem ez a lényeg.

Hanem, hogy a myvipjen a kepjen egy srac(akit ismerek, discos, partnerváltogatós..) olyasmit írt neki commentbe, hogy: "szép vagy szeretlek (L)(L) (K)" stb... a lány erre úgy válaszolt : "köszi én is szeretlek (L)(L)".. stb, viszont adatlapjában egyedülállónak van jelölve, szerintetek van köztük valami? srác 16, lány 14-15 éves.


2009. nov. 8. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azt, hogy féltékeny vagy
2009. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem hogy semmi sincs köztük, főleg úgy hogy ő lenne az első lány akinél bepróbálkozok, nem szeretnék beégni, ráadásul sokkal jobban tetszik mint bárki más lány akit ezelőtt láttam...

köszi a válaszokat


Még jöhetnek válaszok!!

2009. nov. 8. 22:25
 13/17 A kérdező kommentje:

22:25


Hogyne lennék féltékeny(ha ez a jó szó), ha már egyszer meg akarom ismerni?

2009. nov. 8. 22:26
 14/17 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? :$ ismerős a történet :D :) És a csaj szokott nézni téged? Nagyon gyanúúúúúúús :P

Am sztem nem járnak. :)

Sok sikert :) :P

2009. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Annyit mondok hogy Hajdu-Bihar megyei kisváros :P
2009. nov. 10. 15:21
 16/17 A kérdező kommentje:
és te hol laksz, utolsó válaszoló?
2009. nov. 10. 15:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Ohhh én hevesi vok...kár,hogy nem az vagy akire gondoltam ,mert nálunk is ugyanez a helyzet...milyen egyszerű lett volna már nem? :O xD
2009. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!