Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vagyok az ilyen emberektől! Vélemények?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a mai fiatal r*bancoktól és attól félek a barátnőm is kezd ilyenné válni. Minden egyes alkalommal annyit iszik,hogy a földön fetreng és ordibál,esetleg idegen pasikhoz megy "ismerkedés" címszó alatt. Nem értem miért kell neki minden buli alkalmával "kavarnia" valakivel,ahogy ő mondja. Tegnap is elmentünk,és komolyan rossz volt nézni,hogy mennyire lejáratta magát. Két pasival is volt egymás után,az egyikre az mondta,hogy botlás volt (egyik családtagom volt az,csak,hogy tetőzzük) a másikra meg,hogy ő élete szerelme (osztálytársa,aki előtte egy másik lánnyal csókolózott). Csak az én barátnőm ennyire idióta vagy ez már a generációmhoz tartozik és mindenki ennyire prostis aki nőnemű és elmúlt 12? A mai okos lányok már semmit nem számítanak,akik szeretnek például olvasni,de ugyanúgy bulizni is? Hogyan tudnám leállítani,hogy ne essen baja? Komolyan én szégyellem magam helyette,de nem akarok beleszólni,az ő élete és az ő döntései,hátha tanul a hibáiból. Vélemények?

2013. okt. 5. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12 eves?
2013. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt hiszi ez a menő, de nem csak ő. azt hiszi így kell "élni".


pedig az ivászaton meg a dugáson kívül rengeteg mindent lehet csinálni! Csak éppen a mostani lányok többségének nincs egyáltalán fantáziája, elképzelése. Max annyi hogy elmondják, hogy ezt és azt akarom, ez és az leszek ha nagy leszek. De ha minden hétvégén berúgik egy lány/fiú, nem hogy ez és az lesz, hanem 30éves korára félholt ember lesz.

2013. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz egyszerre okos és bulizós is. 21 éves egyetemista vagyok és szeretek bulizni. Nem büfészakra járok, mielőtt megkapnám ezt a jelzőt!

Amikor elmegyek egy discoba, van hogy hosszúnadrágot és tornacipőt veszek fel, mégis több srác odajön hozzám, mint ahhoz aki miniszoknyában vergődik.

Ezzel csak arra akarok rávílágítani kedves kérdező, hogy az ilyen lotyik csak egy ideig lesznek menők, pár év és a kutya sem fog rájuk nézni. Sőt! Szégyen lesz velük lenni és ezért a fiúk inkább elkerülik majd őket. Ha a barátnőd ilyen akar lenni, hát egészségére. Ne csinálj semmit, hagy tanuljon a maga kárán.

2013. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Mindketten 17 évesek vagyunk.
2013. okt. 5. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Már bocs, de szerintem ez undorító. Az sem oké ha egy pasi issza le ennyire magát, de hogy egy nő? Pláne ha fiatalon, gratulálok.

ha nem te vagy ''élete szerelme'' egyáltalán minek jársz vele?:/

2013. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akartalak beskatulyázni,ne aggódj. :D Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 5. 22:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :)
2013. okt. 5. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom, hogy részese vagy egy ilyen kapcsolatnak... Én is 17 éves vagyok, lány. Szeretek beülni pubokba, de emellett próbálok tájékozódott lenni a világban, igyekszem jól tanulni és azt mondják, csinos vagyok (és mégsincs barátom). Ezeket nem önfényezésből írtam, csak mondom, hogy nem minden lány ilyen. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a barátnőd megérdemli a tiniribizli jelzőt.


Lépj ki a kapcsolatból mert nem csak magát, de Téged is megaláz és nem szeret Téged igazán. :(

2013. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi közöd nincs a barátnőd magánéletéhez. Ha látod, hogy hullarészegen akar lelépni egy pasival, akkor kötelességed megállítani, mielőtt baj történik, de az, hogy szeret inni meg bulizni, nem a te felelősséged. (De azért alap dolog, hogy ha látok egy s-ggrészeg csajt, aki teszem azt egy vadidegennel lép le, akkor odamegyek, és ismeretlenül is megkérdezem, hogy minden rendben van-e, elvégre tudjuk, manapság hogy mennek a diszkó után lezajló nemi erőszakos témák)

Ha számodra ez nem szimpatikus viselkedés, az a te problémád.

Félre ne érts, egyáltalán nem ellened beszélek. Én is inkább a kellemesen, de még két lábon álló ittas állapotot kedvelem jobban a hullarészegségnél (valljuk be, abban semmi izgalmas nincs, ha az ember végighányja az estét, azt se tudja, mi történt vele, vagy kikkel találkozott). Ő ilyen, idővel majd rájön, hogy a partirészegség hosszú távon nem kifizetődő, de még csak nem is élvezetes.

Ezt az ember úgyis csak a saját "kárán", tapasztalatai alapján fogja megismerni, mert addig, te hiába is papolsz neki bármiről, nem fog neked hinni, ünneprontónak, anyáskodónak meg unalmasnak fog titulálni, és olyan "ellenségként" fog rád nézni, aki korlátozni akarja.

2013. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőm. Nem járunk! De köszönöm mindenki tanácsát. :) L/17
2013. okt. 5. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!