Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul vagyok az ilyen emberektől! Vélemények?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok a mai fiatal r*bancoktól és attól félek a barátnőm is kezd ilyenné válni. Minden egyes alkalommal annyit iszik,hogy a földön fetreng és ordibál,esetleg idegen pasikhoz megy "ismerkedés" címszó alatt. Nem értem miért kell neki minden buli alkalmával "kavarnia" valakivel,ahogy ő mondja. Tegnap is elmentünk,és komolyan rossz volt nézni,hogy mennyire lejáratta magát. Két pasival is volt egymás után,az egyikre az mondta,hogy botlás volt (egyik családtagom volt az,csak,hogy tetőzzük) a másikra meg,hogy ő élete szerelme (osztálytársa,aki előtte egy másik lánnyal csókolózott). Csak az én barátnőm ennyire idióta vagy ez már a generációmhoz tartozik és mindenki ennyire prostis aki nőnemű és elmúlt 12? A mai okos lányok már semmit nem számítanak,akik szeretnek például olvasni,de ugyanúgy bulizni is? Hogyan tudnám leállítani,hogy ne essen baja? Komolyan én szégyellem magam helyette,de nem akarok beleszólni,az ő élete és az ő döntései,hátha tanul a hibáiból. Vélemények?

2013. okt. 5. 22:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es, ezt nem értem:

"Szerintem semmi közöd nincs a barátnőd magánéletéhez. Ha látod, hogy hullarészegen akar lelépni egy pasival, akkor kötelességed megállítani, '


ha semmi köze, akkor honnan a köteleség.

Amúgy tök égő lehet a csaj, szóval én távoli haverként sem....

2013. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elhiszed, hogy én is?
2013. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!