Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel most mit akar? : /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mit akar? : /

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel sokat beszélünk, nagyon örül ha beszélünk, ha mondhatom így a barátság és a szerelem határán vagyunk... (nem találkoztunk még) mondtam neki hogy találkozni akarok vele.. Először azt mondta hogy találkozna velem de nem bírná ki hogy ne csókoljon meg. Majd újra megkérdeztem akkor már azt mondta hogy nem találkozna velem (nem így de ez volt a lényege), megkérdeztem hogy miért amire azt válaszolta hogy nem tudja leírni... Most akkor mit akarhat? :o :(

Akkor hogy mondjam meg neki hogy én már a barátságon túlmentem és nem akarok csak 1 barát lenni...

Légyszíves normális válaszokat! :)


2013. okt. 6. 13:05
 1/5 kendrazoltan ***** válasza:
Nagyon sok olyan ember van, aki tart a személyes találkozástól, mert úgy nagyon sok apróságot "el lehet rontani", amit írásban nem ront el az ember, mert van időd pl a válaszokon is gondolkodni...
2013. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján beszélek de szerintem nem vagy szerelmes az illető lányba. Nem szeretnélek eltántorítani de a lány szerintem csak élvezi ezt az internetes(telefonos) barátságot és nem akar többet. Meg amúgy sem ajánlanám az így elkezdődő kapcsolatot mert se nekem sem a körülöttem lévőknek nem jött ez össze mert teljesen másnak ismerheted így meg mint amilyen valójában...
2013. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány sem tudja mit szeretne. Egyelőre szerintem még ne találkozzatok, még ismerkedjetek. (Bár nem tudom mióta "ismeritek" egymást.)
2013. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is mostanában találkoztunk volna.. Most még csak beszéltünk róla.. Elég régóta ismerjük egymást, csak azt nem értem hogy egyik percben mond valamit másik percben pedig az ellenkezőjét mondja ://
2013. okt. 6. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!