Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » PASIK! Most akkor mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PASIK! Most akkor mit akar elérni ezzel a munkatársam? Akar tőlem valamit vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki mindig simogat, karolgat, ölelget, sűrűn keresi a társaságom a munkahelyen. Igaz beszélgetni alig tudunk, de mindig mindent ő kezdeményez (én semmit). Mindig néz és ha én ránézek, akkor elkapja a tekintetét, mintha ő nem nézett volna. Sűrűn szól hozzám (még ha érdektelen a dolog akkor is), csak, hogy mondjon vmit. Van mikor csak a nevem ejti ki és nevet rám. Viszont van, hogy napokig nem is nagyon szól hozzám, mintha nem lennék ott. Kétszer már hazavitt a kocsijával, de nem volt semmi csak beszélgettünk. Mire véljem ezt a viselkedését? Már 5 hónapja ezen a ponton leragadtunk. Nekem tetszik, viszonozni szoktam a közeledést, de nem haladunk feljebb. Mi lehet a probléma? Egyáltalán csak szórakozik vagy van is mellette valami érzelem?
2012. nov. 29. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki, de van valamilyen gátló tényező, ami miatt nem mer kezdeményezni, talán pont azért, mert te sosem kezdeményezel. csak gondolj bele, milyen lehet, hogy te mindig odamész valakihez, de ő sosem megy oda hozzád. ha akarsz valamit, neked is kezdeményezned kell (te is odamehetsz hozzá, vagy megkérdezheted, hogy mentek-e együtt haza, vagy ebédelni, vagy hozzál-e neki kávét)ilyen kisebb dolgokat, mert enélkül nem tudhatja, hányadán álltok pontosan, és nem mer kezdeményezni!
2012. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meg b....ni akar!
2012. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sztem akkor már 5 hónap után ez kiderült vna hogyha csak "azt" akarná...
2012. nov. 30. 19:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor se legyél naiiiiv :-)
2012. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és miből gondolod, hogy csak "arra" megy?
2012. dec. 3. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
A pasik manapság sosem mernek kezdeményezni,ha a szexről van szó. Akárhol megfigyelheted,hogy MINDIG a Nő kezdi. (tv filmek tökéletesek a megfigyelésre) vagy akár mások sztorijai! Lehet arra vár,hogy adj neki 1 egyértelmű jelet arra, hogy felkéred 1 "keringőre" aztán akármi kisülhet belőle még, értem ezt arra,hogy akár 1 pár is lehettek....csak a pasik ma már beszariak!
2012. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó, oké, tegyük fel nekem kell kezdeményezni! De szerinted mit kellene csinálnom? :D Hogyan csináljam, hogy ne vegyen tolakodónak?
2012. dec. 5. 19:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem valamikor, hivd át magadhoz egy italra, vagy kérj tőle egy napot a hétvégéből, szórakozzatok együtt, a pia oldja majd a feszültséget és jön majd minden magától...Ha nem lép,akkor lehet van valakije, előbb ezt tudd meg!
2012. dec. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok, ő meg 27!
2012. dec. 12. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!