Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esélyes a teherbe esés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélyes a teherbe esés?

Figyelt kérdés
most 7.-én lesz egy hónapja hogy együtt voltam egy lánnyal,neki ez volt az első..de nem tudtunk védekezni és én nem is akartam ebbe így belemenni,de rávett,mondtam neki hogy csak kipróbáljuk és ennyi mert tartok a dologtól..Szóval nem volt sokat bent..max 20 másodpercet..aztán valami meleget érzett(később elmondta)fogalmam sincs mi lehetett az..megjött neki napra pontosan a menstruációja,3 napig rendesen megvolt neki,aztán beszedett valami vérzés gátló gyógyszert és így 1-2 napig ilyen sárgás,barnás valami volt..aztán nagyon erősen elkezdett vérezni megint..10 napig tartott a menstruációja(25.-én jött meg neki) és a menstruáció alatt,hányt és nagyon görcsölt a hasa..de régebben mikor először megvolt neki,ez miatt volt kórházban is,akkor is valami ilyen gyógyszert szedett be,aztán adtak neki fogamzásgátlót,3 napig bent fogták és valami vér csomókat távolítottak el.Mint kiderült vérzékeny.A melle nem feszes,a hasán sem látszik semmi változás(tudom ezt még ilyenkor korai nézegetni)nagyon izgulok hogy mivan..pont ezért nem akartam így csinálni..szerintetek esélyes hogy terhes?

2013. okt. 6. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De ha biztosak akartok lenni benne, vegyetek egy terhességi tesztet, ennyi idő elteltével már kimutatja, ha az.
2013. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lesz terhes, no para,csajok szeretik megrémeszteni a pasikat... kb havi szinten eljátszottuk a bnőmmel ezt ... állandoan idegsitett vele
2013. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!