Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha barátnőmnek védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőmnek védekezés nélküli együttlétünk után 1 nappal megjött a Várt! Menstruációja, akkor esélyes a teherbe esés?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem nem élveztem el benne, az aggodalmat csak az előváladék váltotta ki bennünk. De pontosan az előző mensijére 28 nappal jött meg ahogy kellett neki. szerintem csak az aggodalom, nagy de már kezdek énis parázni, mert a fülembe ültette a bogarat az aggodalmával.ÉS a szokásos 4-5 napig tartott a mensturációja. Viszont néha szédült az aktus után 4.-5.-6.-7. napokban, ez jelenthet valamit ? Mert azt olvastam hogy a szédülés hányinger stb tünetek csak a beágyazódás után jelentkeznek .
2009. dec. 19. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
igen de a beágyazódás nem megy pár nap alatt .. úgyhogy semmi baja.. de esetleg védekezni kéne és akkor nem lenne para..-.-
2009. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemvalószínű, de azért nem 0%, van aki még menzesz alatt is teherbe esik.

talán milenne ha védekeznétek szex közben, és akkor nemcsaka vérzés előtt lehetne szexelni, hanem akármikor....

2009. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem terhes. Az előváladék alapból jóval kisebb (minimális) kockázattal jár (mintha elmennél benne) A menstruáció pedig azt jelenti, hogy leválik a méhfal felszíne, és a megtermékegyítetlen petesejt, és távozik a kijáraton. Szimplán nem lehet terhes. Ha mégis az, akkor isteni csoda történt. De azért tényleg védekezzetek legközelebb, úgy el is lehet menni :)
2009. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végre egy olyan válaszoló, mint az utolsó, nem hiszek a szememnek! Végre valaki aki ért hozzá és nem hülyeséget beszél! Köszönöm, hogy nem nekem kellett megint elmondanom :)
2009. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!