Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 16 éves srác vagyok, nem volt még barátnőm,elég sok szerelmi csalódás ért már engem,így el is ment a kedvem egy életre a csajozástól. Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan űzzem ki a fejemből azt hogy magányos vagyok és hogy kéne nekem barátnő,miközben nem akarok,nem hiányzik még egy szerelmi csalódás.



2013. okt. 6. 16:35
 1/2 anonim válasza:

Gondolom félsz, hogy megint kikosaraznak. De nem szabad megrekedni, lépj tovább csak 16 éves vagy. Lehet, hogy akiket kifogtál túl éretlenek voltak egy kapcsolatra.

Sok sikert! (:

2013. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fú itt azért elég nagy ellent mondások vannak egy mondaton belül. Ha 16 éves vagy és sok szerelmi csalódás ért.

A sok az kb. olyan 4-5-től kezdődik. Mondjuk elkezdtek érdekelni komolyabban a lányok 12-13 évesen. Ha te azalatt képes voltál 4-5 vagy annál többször komolyan szerelembe esni akkor az megsúgom nem szerelem volt. Szóval azt ajánlom ne menjen el a kedved egy életre, nem érdemes még. 18 éves koromig nekem sem volt barátnőm, utána meg folyamatosan volt az azóta eltelt időben.

2013. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!