Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érvek/ellenérvek a melegfelvon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érvek/ellenérvek a melegfelvonulás ellen?

Figyelt kérdés
Ki mit gondol a melegfelvonulásról? Aki támogatja miért? Aki nem az pedig miért ítéli el?

2013. szept. 30. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Valaki mondjon egy megcáfolhatatlan érvet, hogy a szexualitást miért kéne közüggyé tenni, és én foguk felvonulni a menet elején minden évben.
2013. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Elítélem. Miért? Mert valami csodás példa a gyermekeinknek -.-
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

Én nekem nincs bajom a melegekkel.

Csak azt nem értem miért kell nekik felvonulás?

2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem érdekel a dolog. Mindenkinek joga van felvonulást szervezni és azon részt is venni, hogy milyen céllal, témával kapcsolatban szerveznek, az más kérdés, de ki vagyok én, hogy ítélkezzek. Én mindig is azt mondtam, hogy akit nem érdekel a dolog, az nem is idegeskedik rajta, aki meg foglalkozik vele és még zavarja is, azt csak magának köszönheti.
2013. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Érv ellene: akik nem szívlelték őket, azok a felvonulás után sem változtatják meg a véleményüket, akkor pedig minek megbontani a rendet?
2013. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
A melegekkel semmi bajom, ha nem akarnak felcsípni engem. A köcsögfelvonulásokat ellenzem, mert undorító, és rossz példa a serdülő gyermekeknek.
2013. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%

Érv: -

Ellenérv: Rohadtul nem érdekel mások nemi identitása, szóval ne kürtöljék szanaszét (rajtuk kívül úgysem kíváncsi rá senki..). Másrészt meg ha lesznek gyerekeim, akkor azt nézzék, hogy ott vonulgatnak a melegek az úton?

2013. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

a melegek azért tartanak melegfelvonulást, h egyenrangúak legyenek és ne itáljék el emiatt, de ha azt akarják h ne legyenek előitéleteink akkor miért tartanak felvonulást?

amm meg nagyon sok zavargás, és baleset van ilyenkor

2013. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezősködj nyugodtan itt a gyk-n. A legtöbb ember nem a buzákat utálja, hanem a buzafelvonulást. Persze vannak kivételek, akik utálják a buzákat, például a bigott keresztények vagy a NAGY MAGYAROK.
2013. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Az év 365 napjából 364 heterofelvonulás. Hetero párok sétálnak kézen fogva az utcán. Csókolóznak. A tinik elég korhatáros módon egymás szájában lógnak. Van, aki a bokorban dug.


1 napot miért sajnáltok a melegektől?

2013. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!