Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy kezdtétek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy kezdtétek el becézni a párotokat? Mennyi idő után? Fiúk, milyen beceneveket szerettek, és mit utáltok?

Figyelt kérdés

A fiú, akivel randizgatok, már becézget engem. Mindig nagyon aranyos jelzőkkel illet, nagyon kedves, nekem ez nagyon tetszik. Főleg, hogy olyanokat használ, amiket korábban nem nagyon mondtak nekem.


De még annyira az elején vagyunk, meg úgy érzem, fiúnak eleve nehezebb valami szép becézést találni, ami nem a Kicsim vagy a Szívem.


Lányok, ti hogy kezdtétek el becézni a párotokat? Mennyi után?

Fiúk, milyen becézéseket szerettek és mit nem?



2013. okt. 6. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh. Én köcsögözöm, meg néha hozzá vágok egy "férjuram"ot, ő meg folyton asszonyoz.
2013. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Azért, ha már Szépségnek és hasonló kedves dolgoknak hív, akkor talán nem köcsögözném le a fiút.. Nem olyan típus, aki ezt értékelné, és tőlem is távol áll.

2013. okt. 6. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Csak a kretének köcsögöznek.
2013. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam becézni. Nagyon-nagyon ritkán azt mondom neki, hogy Te drága, vagy azt, hogy élet. De amúgy a nevén hívom.
2013. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Márpedig én nem szeretek nyáladzani. Tudja, hogy oda-vissza vagyok érte, így bármit vágunk egymás fejéhez, kicsit sem bántja a másikat. Akkor nézne kikerekedett fejekkel, ha elkezdenék Kicsimezni, Életkémezni meg Szivemezni.
2013. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szófiahercegnő.
2013. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Drága, Hősöm, Hercegem - én így hívom a páromat.

Szépség, Életem, Drágám , Szívem- ő így hív engem.


27/N

2013. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A fiúk többsége utálja a beceneveket!

A legjobb barátnőmmel azért szakított a pasija mert becézgette....

Ha még nagyon az elején vagytok biztos ne! Max. poénból!

2013. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!