Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell úgy viselkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell úgy viselkedni, hogy a férfi ne tudjon ellenállni a nőnek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 16:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én minden nőnek ellen tudok állni.
2013. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Térdelj elé, a többi menni fog...
2013. okt. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ostoba válaszokra nem vagyok kíváncsi, azért mert ilyen szexorientált a világ, még nem kell beállni a sorba. Én arra gondolok, hogy a személyisége legyen vonzó a nőnek, a kisugárzása, hogy a férfi vele akarjon lenni.
2013. okt. 7. 16:27
 4/16 anonim ***** válasza:

Ellenállhatatlannak kell lenni valamilyen szinten.Hogy a férfiban felébredjen a vadászösztön,és teperjen a nő után.

Egyébként meg mosolygósnak,humorosnak,vidámnak,jó beszélgetőpartnernek tekintse.

Szexis legyen,de ne olcsó kategóriájú kinézetű,inkább sejtetős,hogy meginduljon a pasi fantáziája.

2013. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy részben az is válasz lehet, hogy játszadozni kell velük: egy kicsit adsz, de mégsem és azt is csak módjával. Nem tudom, de a srácok ezt igénylik (bár én nagyon nem szeretem csinálni ...), s ha leáll a játszadozás és kacérkodás, akkor unják magukat, mint a gyerekek. Nem ez a teljes válasz a kérdésedre, de ez is lehet egy kis része.
2013. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem állsz be a sorba, még igaza van a válaszolónak.


Jogsit is suli és vizsga után kapsz, ha te nem állsz be ebbe a sorba, akkor neked nem lesz.


ILYEN A VILÁG KISLÁNY! :D

2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: Szépnek és igényesnek kell lenni.
2013. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
kivágott ruha, extra mini naci vagy szoknya és legyen sok szexuális utalásod. ;)
2013. okt. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6- os ez nagyon buta érv. Ezek szerint, ha neked azt mondják ugorj a kútba, mert ha megteszed milliomos leszel, leugrassz, csak azt felejted el, hogy kitöröd a nyakad. Attól, hogy a világ ilyen még nem kell utána menni... Különben meg elég buta párhuzamot hoztál fel, és elég szegényes lehetsz emocionális szinten.


A többieknek köszönöm a választ.

2013. okt. 7. 16:37
 10/16 anonim válasza:
Mosolyogj, ha szépen tudsz mosolyogni akkor attól a legtöbb leengedi a pajzsot :D
2013. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!