Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért foglalkoznak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért foglalkoznak a nők annyit a mellükkel?

Figyelt kérdés
Sokan gondolják, hogy a férfiakat csak az érdekli. Miért?
2013. okt. 7. 18:55
1 2
 1/13 Tarnolf ***** válasza:
Mert a legtöbbünket tényleg csak az érdekel. Azért van kivétel.
2013. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az hiszik irányíthatnak vele, és igazuk van.
2013. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak is sokat foglalkoznak a nők mellével, így nincs választásuk .
2013. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amiért a férfiak is sokat foglalkoznak a farkuk méretével.
2013. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
A legtöbb nőnek azért vannak komplexusaik, mert mindenhol azt verik a fejükbe, hogy attól lesznek nőiesek, ha dús keblük van. Meg sok férfi feltűnően csorgatja a nyálát a nagy mellű nőkre, őket hamarabb észre veszik, mint egy kis mellű lányt.
2013. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És mert ha nincs nagy melled, és azt sem dobod ki, úton útfélen hozzád vágják, hogy lapos vagy. :D
2013. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én azért szoktam nézni a nagymellű lányokat, mert ezt gondolom közben: 'bazz, vajon őt ez nem akadályozza?'

ez tűnhet a külső megfigyelő számára nyálcsorgatásnak is

2013. okt. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak szinte isten(nő)ítik a nagymellű nőket. A csapból is ez folyik...
2013. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nagymenő, kigyurt, jópasik fontosnak tartják a nők mellméretét. És hát ugye a csajok meg imponálnálni akarnak nekik.
2013. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a kigyúrt, nagymenő pasiknak fontos a mellméret. Engem 160 centis, gizda, kopaszodó takarító gyerek is "laposozott" már le, pedig átlagos telt B v kisebb C a méretem.
2013. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!