Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha kb.8-10 évvel fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha kb.8-10 évvel fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok?

Figyelt kérdés

Már a harminchoz közeli nő vagyok és még mindig 20 év körülinek néznek az emberek. Van aki még 20-nak se néz, de vannak, akik olyan 22-23 évesnek gondolnak maximum. (nem az öltözködésem miatt!!)

Tök hülyén érzem magam, amikor a kis diák srácok ki akarnak kezdeni velem, meg szemeznek velem a buszon.

Mit csináljak, hogy észrevegyék az emberek, hogy érett nő vagyok és a harmincas pasik is úgy tekintsenek rám mint nőre. Tudom, hogy ez idővel előnyömre fog majd válni, de most még nagyon zavaró. Ti hogyan kezelnétek ezt v. mit tennétek?


2013. okt. 7. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem baromira nem tudna zavarni...
2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A harmincas pasik is nőnek néznek egy 23 évest.
2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ritka az ilyesmi, mármint aki ilyen szerencsés mint te.
2013. okt. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem ciki, örülj neki. :)
2013. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet s megmondom milyennek látlak. 34/F
2013. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy öltözködsz, milyen a hajviseleted, melled van, sminkelsz, alkatod milyen?

Nem csak az arctól lehet valaki kislányos.

2013. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt egy csajom, 22 évesek voltunk, engem lepedofiloztak miatta, annyira fiatalkának tűnt :)

SZal örülj cask !

2013. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést. Üzenem a válaszolóknak, hogy tényleg elég zavaró tud ez lenni! Én ha nagyon idősebbnek akarok kinézni akkor megpróbálok unalmasan és semlegesen öltözni mint egy 40-es anyuka, ez általában segít valamennyit...
2013. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már a leírással felizgattad a fantáziám. Hmm, hogyan írjam le a lehető legkevesebb parasztsággal? Mind1, dugnálak, mint a lopott bringát :D
2013. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 eztsetudtad ***** válasza:

Engem nemrég 21 nek néztek pedig 29 vagyok és kicsit őszes persze csak közelről látszik.

nekem bejött

29F

2013. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!