Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan lányok, akiet zavar ha egy fiú udvarias, papucsnak tartják vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Most komolyan? Elég sok kérdésben volt már erről szó, hogy ezért halnak ki a gentleman-ek, de én lány létemre nem tudom elképzelni hogy ez valakinek ne tetsszen. Udvariasság alatt nem az alapvető dolgokat értem hanem valami "pluszt", amire felfigyel az ember, szerintem ez nagyon nagyon sokat dob egy férfin. Ugye még nem haltak ki az úriemberek? :)
2013. okt. 7. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy nem haltak ki :)

[link]

Ez a tied kérdező :)

2013. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy,köszi :D :)
2013. okt. 7. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok,hanem te vagy az aranyos :)
2013. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs gond, jó, ha az ember udvarias, de a túúúúl udvarias nekem pl kicsit idegesítő.
2013. okt. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én? Ugyan miért? :)
2013. okt. 7. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Még nem haltak ki,de nagyon gyorsan fogynak mivel az ilyeneket pontosan az általad említett dologgal ruházzák fel,tehát hogy papucs és hasonlók.Továbbá a mai lányoknak általában nem is kell az udvariasság,mivel ők maguk is buták és tudatlanok illetve nem tudják értékelni az igazi értékes dolgokat,csak a pénz számít náluk legtöbbször.(Tisztelet a kivételnek persze,csak találkoznék már egy db kivétellel végre!) :)

Én is egy udvarias srác vagyok,ki is nyilvánítom akár ha kell,pontosan ezért legtöbbször emiatt is beskatulyáznak,és onnantól fogva nem is érdeklem a hölgyeket egyáltalán.Nagyon sokat dob egy férfin?:O Az ilyeneket mint te hol lehet megtalálni? melyik bolygón?:D

2013. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os: Na látod, én nem értem ezeket a lányokat, de komolyan. De elhiszem, hogy negatív tapasztalataid vannak, mert én is látom hogy megy ez manapság, és ezért kezd ez a jelenség eltűnni :( Amúgy szerintem egy bolygón vagyunk! :P
2013. okt. 7. 21:16
 8/12 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek a 6-os kollegával. Sajna a mostani csajok abban nõttek fel h a menõ pasik bunkók voltak velük és rögzõdhetett náluk mivel egy normál kedves pasi szóba sem jöhetett náluk csak egy seg*fej. Hála ennek a magunkfajták "kihalófélben" vannak. Nem vagyok hajlandó változtatni a modoromon és a viselkedésemen mert az udvariasságom és kedvességem hozzám tartozik. Ez nem azt jenti, hogy tartás nélküli gyenge papucs ember vagyok. Szerintem van a magam fajtának esélye. Kitartás ;) 22/F
2013. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Én sem értem őket,de már nem is érdekel igazán ez az egész.Sajnos nem viccből írtam azt az előbb,tényleg még soha nem találkoztam ilyen lánnyal. :/

A negatív tapasztalat az nem kifejezés,mára már lassan utálat lesz belőle.El is fog tűnni nagyon hamar ez,hidd el.Ha rajtam múlna,én nem hagynám hogy kihaljon de felém sem néznek a lányok,szóval még alkalmam sincs megmutatni az udvariasságomat és kedvességemet.Hát szerintem meg biztosan nem egy bolygón vagyunk,bár sosem lehet tudni. :D

2013. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8-as, teljes mértékben igazad van, bárcsak minden fiú így állna hozzá :) Meg ne változzatok! Akkor még van remény :D
2013. okt. 7. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!