Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 éves lány vagyok, szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok, szerelmes lettem egy 18-19 éves fiúba. Ez most ciki?

Figyelt kérdés

Ő idősebbnek néz ki a koránál, első látásra azt hittem van legalább annyi, mint én. Ráadásul mentalitásilag is teljesen rendben van, érett, kedves és... ahh.

Mintha nem is tizenéves lenne... ő is nagyon szimpatizál felém, mindig mosolyog rám.


2013. okt. 8. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne ez most "ciki" ?


nem, nem az.

2013. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem ciki.

Miért kell naponta ennyi buta kérdést kiírni, hogy ciki vagy nem ciki, hogy gáz vagy nem gáz.

Az a ciki, hogy te is beáltál a sorba a sok buta kérdezőhöz.

2013. okt. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hita válasza:
sztem nem, ez még nem nagy kor különbség, fő a szeret :)
2013. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak mert én idősebb vagyok, hátha megszólnának érte...
2013. okt. 8. 13:20
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
És ha mondjuk összejönnétek és valaki leszólna érte, akkor elhagynád?
2013. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, ciki, hozzád inkább egy 14 éves illene. -.-
2013. okt. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ne tessek mar mindenkit oltani. elvileg azert van ez az oldal, hogy ha valakinek problemaja van, megoldast talaljon ra. meg ha naponta tobbszor ki is irjak a kerdest, miert faj az nektek? nem kell elolvasni es valaszolni ra. ennyi :)


kerdezo, valaki mar irta, hogy ne foglalkozz azzal, hogy masok mit mondanak. igazat adok ennek a valaszolonak. ha en szeretek valakit, vagy valamirol velemenyem van, akkor amellett kiallok. meghallgatom masok velemenyet, de nem hagyom hogy befolyasoljanak.

csinald azt, amit helyesnek gondolsz. ha tetszik a srac es o is viszonozza, akkor kezdjetek egymassal valamit.

aztan meglatjatok, mi lesz belole. hagyjatok figyelmen kivul masok velemenyet, mert itt a ti eletetekrol van szo, nem masokerol :)

2013. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7esnek igaza van, paradicsom, te pedig ne oszd itt az észt, a hülye 17 éves kis szűz fejeddel.
2013. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 19 éves, és a barátnője 22. Nekem nem ciki, de mástól sem hallottam, hogy az lenne.
2013. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!