Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ciki, ha egy férfi érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, ha egy férfi érzelmes, szerelmes típus?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút de nem:)
2013. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. A lányok ezt férfiatlannak tartják. Ha ilyen vagy, próbáld meg nem kimutatni az érzelmeidet!
2013. jan. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
saját tapasztalatomból kiindulva azt tudom mondani, hogy attól függ. Ha szerelmes vagyok az illetőbe, akkor örülök ennek, de ha nem, akkor egy idő után idegesít.
2013. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval,mert ha szerelmes vagyok az adott férfiba,akkor igazán le tud venni a romantikusságával,azt imádom,ha még nem vagyok belé az,de kezd kialakulóban venni,akkor talán belefér egy kicsi
2013. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy bizonyos szintig tök jó,de azután nagyon zavaró is tud lenni,tehát( saját tapasztalat) jó,de egy bizonyos szint után zavarhatja a csajokat,és menekülhetnek
2013. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, de én nem bírom elviselni.

Nekem ne romantikázzon, én sem teszem. Nem várom el a virágot, meg minden felesleges szarságot.

2013. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.. Én pont az ilyeneket szeretem, csak egyre kevesebb érzelmes férfi van.. vagy legalábbis aki kimutatja.. nekem szükségem van rá, hogy kimutassa, mert attól biztonságban érzem magam.. mert tudom, hogy fontos vagyok neki..


30/n

2013. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!