Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit ha egy csaj többször is hozzámér, illetve csak éppen megérint, de nem véletlenül? Beszélgetés, nevetés közben.

Figyelt kérdés
Beszélgetés, nevetés közben. Jóban vagyunk, kb. 3-4 hete ismerjük egymást. Lehet ebből valami?
2013. okt. 8. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Kovászos uborka?
2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az is lehet, h csak közvetlen típus (én is ilyen vagyok)
2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Stiklis, jobb távol-mint közel. Mert a pasi dolga az első lépés:D


Most gondolj bele: más pasikkal is ugyn ezt csinálja..

2013. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Másik pasikkal nem szokta. Azért feltűnő.
2013. okt. 8. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:

4 De mindegyikkel ezt csinálja, aki egyetlen egy pasival is ezt csinálja.

Egy nő sosem teszi, míg a pasi egyértelműen nem lép felé és nem járnak.

2013. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
derítsd ki
2013. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan? Ha nem vagyok benne biztos, hogy bejövök neki, nemszeretnék beégni.
2013. okt. 8. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek csak egy skalp vagy, semmi több. Ezt már az ágyadba tudhatod..bár szerintem nem érné meg..
2013. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Regi kerdes, gondolom mar lefutott de masnak hatha segit:

Nagyon is bejossz neki, ha ezeket a jeleket adja (abszolut tudat alatt!) pl. A hajat igazgatja, dobalja, ha megerint az a legerosebb jel szerintem, tuti siker, illetve ha kicsit tavolabb allsz tole es kozel huzodik hozzad. Gondolj csak bele, egy no kikkel csinalja ezt? Akiket izgalmasnak talal, akikkel jol- es biztonsagban erzi magat. Illetve ha megnyalja a szajat, elbillenti a fejet mikozben beszelsz hozza es mosolyog.

Meg en ha pl iskolatarsadrol van szo akkor sokszor vettem eszre olyat hogy nem is egymas mellett alltunk kozvetlen, massal beszelgettunk, es megis nevetett a poenomon, vagyis figyelt.

Egy no nem fogja megmondani ha tetszel neki, ne vard, csak ilyen jelekre hagyatkozhatsz.

En ugy velem ilyen tekintetben az oszinte lanyok a nagyon idosek, a kisgyerekek, es a reszegek. Illetve 3x fordult elo hogy roma(csak hogy ne tiltsanak) szarmazasu volt a lany aki konkretan odahivott es elmondta higy tetszem neki es/vagy mit csinalna velem :D de hat igen, ok sokkal szokimondobbak, de egy atlag lanytol nem varhatod ezt.

Remelem valakinek segitett, sok szerencset! ;)

2017. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!