Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VAN olyan személy innen aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAN olyan személy innen aki eszedbe jutott már többször vagy jelenleg is gondolsz rá?

Figyelt kérdés
akihez vonzódsz vagy nem kedveled?
2013. szept. 3. 23:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Akad mind a kettőből, van akit csak a válaszai miatt nem kedvelek annak ellenére, hogy még nem is beszéltünk.
2013. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne :D
2013. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
van bizony
2013. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
neveket XD
2013. szept. 3. 23:57
 5/27 Nightmare Princess ***** válasza:
VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN VAN HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MINAP Ő MIATTA IS CSINÁLTAM AMIT CSINÁLTAM . :'d :((
2013. szept. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Van. Itt ismertem meg, jelenleg is vele beszélek.
2013. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Van. Egy lány akit 8 évig szerettem viszonzatlanul. Ma már nem szeretem, de még most is eszembe jut néha az arca és a neve, pedig már férjhez ment egy hosszú orrú némethez.
2013. szept. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Van mind a kettőből, de nem mondok nevet, mert bejön anyukám és megpofoz. :/
2013. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Van egy srác, aki fél órányira lakik tőlem, még csak képet láttunk egymásról. Ha arra járok vonattal, mindig eszembe jut hogy talán fel fog szállni ő is :D
2013. szept. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
mi ez a nagy információ éhség?
2013. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!