Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok még a a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem unjátok még a a sok tizenéves kéjenc sok primitív kérdését itt?

Figyelt kérdés

Jaj, nem fekszik le velem a barátom, jaj, hogyan pettingeljek! 20 év alatti komolytalan emberek kérdései. Nem tudtátok, hogy komoly kapcsolatban ezeket mind meg lehet beszélni a párotokkal?

És ott volt a "libatömő", megint nagyon intellektuális kérdés is.


2013. okt. 8. 23:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

Joguk van hozzá és "Aki kérdez 5 percig buta,aki nem,az hülye marad míg él".

2013. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én szeretem az ilyen kérdéseket mindig megnevettetnek :D
2013. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
de...de ez az oldal már csak ilyen
2013. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez már csak ilyen...
2013. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kevés itt az olyan intellektuel mint te, kérdező. :D
2013. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én azok miatt járok ide :D
2013. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem a kérdésekkel van a baj, hanem azzal, hogy messze ők írják a legbunkóbb válaszokat is.
2013. okt. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem tolom el a biciklit. Vannak értelmes kérdések is, néha privát üzenetekből is jó beszélgetések alakulnak.

A Webminute Kft-t nem akarom megvenni, van nekem munkám, nincs szükségem ilyesmi.

Csal tényleg, az ember néha megnézné, ilyen témakörben milyen kérdéseik merülnek fel az embereknek, és ilyen böszmeségeket kell olvasni. Sokszor nehéz megtalálni az értelmes kérdéseket.

Mondjuk hogy ne tárgyként kezeljen valaki egy nőt és ne így tegyen fel "libatömő" kérdést (szó szerint), ahhoz aztán hatalmas intellektus kéne.

2013. okt. 9. 03:40
 19/21 anonim ***** válasza:
Libatömő? XD Az Gordonka a libás XD
2013. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tegnap a pasimmal voltunk vásárolni, tök jó ruhákat vettünk, jaj, lehetek terhes?


:DDDDDDDD


Ezeken hihetetlen jól lehet szórakozni...

2013. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!