Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodik sok tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik sok tizenéves fiú a kövér lányoktól?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 75 kg. Saját magam miatt fpgok lefogyni, de nem hiszem el, hogy egy pasi sem tud a korosztályomból elfogadni így!

A személyiségemmel és az arcommal szeri,em nincs baj, viszont ahogy meglátják/megtudják, hány kiló vagyok, már is undorodnak tőlem.

De nem érdekel, lefogyok, és majd akkor nézheteknek nagyokatn milyen bombanő is tudok lenni, de ilyenekkel nem fogok leállni...


2013. jún. 30. 22:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Média.
2013. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
52%
Álomvilágban élnek még...
2013. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Te akarnál kövér fiút barátnak? Ennyi.
2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Soha egyik korban sem és koroszályban szerették a kövér embereket. Ez van, el kell fogadni.

Le kell fogyni, csak ne ess át a ló túl oldalára hogy 50 kilós ropi leszel.

2013. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert igénytelenségre vall, egy nő foglalkozzon magával. Mint azt te is írtad, ha akarsz le tudsz fogyni. Akkor hajrá. Ja, egyébként csúnya is, és a csúnya lányokat sem szeretjük, de aki szimplán csúnya, az legalább nem tehet róla. Aki dagadt, az igen, és nekem ne jöjjön senki azzal, hogy betegségtől kövér, ez 10-ből egy esetben talán igaz, a maradék 9 meg lusta zabagép. Lehet lepontozni, köszi.
2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
20%
Én is ilyen töltött galamb vagyok . Nem tudom én azért érzékinek is érzem a testem . A pihe puha csípőm , a párnás karjaim , a fenekem amit ahogy észrevettem szeretnek paskolni . Nem tudom én is akarok még fogyni , de egy dundi nő nem értem miért ne lehetne vonzó .
2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

Mert egészségtelen,igénytelen és NEM ESZTÉTIKUS!

Lehetne boncolgatni,hogy miért nem ez a szeép,de így van.

Lányoknak sem kell kövér fiú..

17/F

2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
súly alapján én is dagadtnak tűnök, de 80DD-s mellekkel nem mondanám magam olyannyira dagadtnak. Áhh dehogynem, egy dagadt bálna vagyok..
2013. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
25%
Mert azt hiszik, a médiában beléjük sulykolt műanyag nők a szépségek.
2013. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
75%
Ti meg nem szeretitek a kövér férfiakat, szóval ezt hiába írtad ki. Biztos neked is valami izompacsirta álompasi kell.
2013. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!