Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki nagyon tetszik, elméletileg van esélyem, de amikor ott áll elöttem egyszerűen nem tudom, hogy mit mondjak. Azért már beszélgettünk, de ilyen alapokat (mit szoktál csinálni, mit szeretsz stb). Mit lehetne beszélni vagy csinálni?

Figyelt kérdés
Egy jó, értelmes válasznak nagyon örülnék.

2013. okt. 8. 23:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hívd el amfiteátrumba egy darabra és beszélgessetek arról.
2013. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értelmeset. Hogy ott van elõttem suliban és mit mondjak.
2013. okt. 8. 23:32
 3/19 anonim ***** válasza:

Hat ha nincs tema es meg nemrg is erted meg akkor az nembaj! Az elejen amig 2 embernek nincsenek kozos elmenyei vagy nem ismerte meg rendesen a masikat addig nem is van nagyon mirol beszelni. Ha ez megvan akkor elvileg kene tudni beszelgetni.


Hogyha nincs otleted akkor csak kerdezd meg tole hogy milyen volt a napja, ha azt mondja hogy jo akkor kerdezd meg hogy miert volt jo es stb.. :)

2013. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok ismerted meg* csak javitok
2013. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elméletileg van esélyed? Ezt az elméletet te találtad ki?
2013. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, akkor cirkuszba, azt hiszem most van egy vándorcirkusz a Camponánál.
2013. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Humorral kiválóan lehet oldani a zavarbajövős, pirulós kezdeti nehézségeket:D

Vagy ha amikor nagyon zavarba vagy, akkor odasúgni a másiknak: Te is ugyan ennyire zavarba vagy mint én? erre a másik fél, ha van egy csepp humorérzéke, biztos, hogy elneveti magát, és teljesen más oldalról fog folytatódni az eszmecsere, és könnyebbé válik..könnyedebbé válik a dolog.

2013. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálom, egyébként eléggé biztos vagyok benne, nem én találtam ki.Korábban még nem is láttam, ô jõtt oda hozzám pár kérdésre és jött a kínos csend. De amikor többen is vannak ott, nrm csak 2-en, akkor mindig beszél :) 1x volt, hogy tovább elbeszélgettünk... az nagyon jó érzés volt.
2013. okt. 8. 23:44
 9/19 anonim ***** válasza:
Meg egy "tipp" ha ugy erzed hogy fogy ki a tema azaz jon a kinos csend mindig lepj le pl egy: figyelj most mennem kell, nagyon elveztem a beszelgetest de majd legkozelebb folytatjuk! Szia :) " ezzel mindig el lehet kerulni ezt a kinos csendet es nem fog unalmas embernek hinni es nem fog szorongani hogy megint csak csendben ultok egymas mellett, es igy nemfogja stresszelni magat :)
2013. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És ha kérdem tôle h mizu és ,,semmi" a válasz, akkor mit lehetne még bevetni?
2013. okt. 9. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!