Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiúknak a természete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiúknak a természetes göndör haj?

Figyelt kérdés

A lányok nagy része vasalja a haját, és ha egy kicsi hullámot már találnak benne, rögtön "göndörnek" nevezik, és elviselhetetlennek tartják...

de nekem tényleg göndör, olyan amilyet csak fodrász tud normálisan kivasalni, leginkább az ebben a videóban szereplő lány hajához tudnám hasonlítani, viszont nekem sötétbarna. SRÁCOK! Nektek azért tetszik az ilyen haj is: http://www.youtube.com/watch?v=6J0mjHwVoTI ???



2013. okt. 7. 19:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nekem igen :)
2013. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem geecironda.


Frászt, trollkodok, igazából szexi, ne aggódj :)

2013. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon aranyosak vagytok. :) Azt kihagytam, hogy eddig egyszer-kétszer volt még csak kivasalva, ha olyan alkalomra mentem, és szerettem volna egy kis változatosságot, de nem szeretem vasalva.

És csak így szőkében tetszik, vagy sötétbarnában is tetszene? :D

2013. okt. 7. 19:48
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétbarnában jobb :)
2013. okt. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti nekem is eléggé bejön.. De sajna nem 'sok' csajnak van ilyen, plusz a vasalás amit mondtál is... Ez van. (durva a haja a vidibe :D)
2013. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A durva alatt mit értesz? :O O.o
2013. okt. 7. 19:52
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Barnában sokkal jobban tetszene. :D Egyébként meg legyen természetes, értem ezalatt a színét is. ;)
2013. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretném befesteni.. :) és köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. okt. 7. 19:55
 9/26 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik az egyenes, vagy hullámos, de ezen nem múlik semmi.
2013. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
én ilyen hajat szeretnék... :( de nem lehet... az enyém csak hullámos és unalmas... örülj neki és légy rá büszke! lányként mondom, hogy nagyon szép! és a vasalást hagyd, max nagy eseményekre ;)
2013. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!