Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakivel több mp-ig is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel több mp-ig is szemezek, de mosoly nincs attól még bejöhetek neki?

Figyelt kérdés
Más jelek is vannak ami sztem arra utalhat, de mosoly nem társul hozzá se az én részemről se az övéről. Nekem tetszik, de nem tudom hogy az ő részéről is igaz lehet e ez. Szóval minden esetben kell hozzá az a mosoly?? :D

2013. okt. 9. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá. Többször is voltam ebben a helyzetben, és mosoly nélkül.
2013. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki: szemezel és pár másodperc után szép lassan elkezdesz mosolyogni míg fülig nem ér a szád ... ha nem bírja ki, és ő is hasonlóan reagál akkor jön az egész pályás letámadás
2013. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a mosoly,mert azt hiszem a szemek mindent elárulnak.Pont így vagyok egy sráccal.Elmondani nem tudom,hogy hogyan néz rám mindig mikor összefutunk,de teljesen le vett a lábamról. :)
2013. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát azért csak mosolyogj rá. :-)
2013. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!