Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engedte meg a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedte meg a barátnőm, hogy egy alkalommal lefeküdjek mással? Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem ő az első akivel lefeküdtem, neki viszont még volt pár férfi rajtam kívül.

Így elmondtam neki, hogy szeretnék mással is lefeküdni mert csak vele voltam, de őt nem akarom elveszíteni, először azt mondta, hogy nem, jó pár hónapig mindig ha felhoztam egyből ellenezte, egyik nap viszont azt mondta, hogy egyetlen egyszer megtehetem és akkor "kvittek" leszünk mert hogy ő már volt mással is mielőtt mi összejöttünk, persze mióta együtt vagyunk hűséges volt végig, ez biztos.

Belemenjek?Ti mit tennétek?


2013. szept. 29. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is kéne.
2013. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Istenem te buta.. Csak tesztelni akarja hogy hűséges vagy-e Menj bele, legalább szakít veled..:D
2013. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi? sztem csak tesztel...
2013. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
EZ CSAPDA!
2013. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem meg megcsalt vkivel
2013. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked komolyan volt pofád többször is felhozni egy kapcsolatban, hogy le akarsz feküdni mással??

Hát, nem jósolok nektek nagy jövőt.

2013. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tesztel ez 100% mondta, hogy azt akarja, hogy házasság után hűséges legyek azért akarja leginkább
2013. szept. 29. 19:05
 8/8 Szergej55 ***** válasza:
Bazzeg, hogy lehet ekkora észkombájn valaki?
2013. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!